Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Zaimki tylko w anglojęzycznej wersji gry – aktualizacja The Sims 4!

Reklama

W kliencie Origin pojawiła się właśnie nowa aktualizacja The Sims 4. Jest to jedna z bardziej wyczekiwanych przez graczy aktualizacja, ponieważ dodaje ona do gry zaimki.

Nie wszystko jest jednak tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Na chwilę obecną, zaimki dostępne są wyłącznie dla graczy, którzy posiadają anglojęzyczną wersję gry. Nie będzie to jednak ekskluzywny aspekt anglojęzycznej gry. Twórcy mają oczywiście w planach dodać zaimki do wszystkich 18 języków.

Powodem takiego zabiegu jest oczywiście język, ponieważ o ile w języku angielskim zaimki są, że tak to ujmiemy, łatwym tematem, tak schody zaczynają się przy innych językach. Dlatego twórcy chcą jak najbardziej udoskonalić ów aspekt gry pod kątem każdego języka, w którym gra jest dostępna. Tak, żeby każdy z graczy mógł wyrazić siebie jak najbardziej może. Co oczywiście powoduje opóźnienie dodania tego aspektu.

Oprócz standardowych zaimków They/Them, He/Him, She/Her, gracze mogą również wybrać swoje własne, niestandardowe. Po wybraniu tej opcji, graczowi pojawi się specjalne okno, które oprócz miejsca do wpisania zaimków, będzie miało również przykłady ich użycia. Tak, aby gracz jak najbardziej mógł je dopasować i żeby brzmiały jak on tego chce.

Gdy tylko opcja ta pojawi się w polskiej wersji językowej gry, poinformujemy o tym naszych czytelników.

Zdjęcia pochodzą z SimsCommunity!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl