wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Zaimki tylko w anglojęzycznej wersji gry - aktualizacja The Sims 4!

Zaimki tylko w anglojęzycznej wersji gry – aktualizacja The Sims 4!

Reklama

W kliencie Origin pojawiła się właśnie nowa aktualizacja The Sims 4. Jest to jedna z bardziej wyczekiwanych przez graczy aktualizacja, ponieważ dodaje ona do gry zaimki.

Nie wszystko jest jednak tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Na chwilę obecną, zaimki dostępne są wyłącznie dla graczy, którzy posiadają anglojęzyczną wersję gry. Nie będzie to jednak ekskluzywny aspekt anglojęzycznej gry. Twórcy mają oczywiście w planach dodać zaimki do wszystkich 18 języków.

Powodem takiego zabiegu jest oczywiście język, ponieważ o ile w języku angielskim zaimki są, że tak to ujmiemy, łatwym tematem, tak schody zaczynają się przy innych językach. Dlatego twórcy chcą jak najbardziej udoskonalić ów aspekt gry pod kątem każdego języka, w którym gra jest dostępna. Tak, żeby każdy z graczy mógł wyrazić siebie jak najbardziej może. Co oczywiście powoduje opóźnienie dodania tego aspektu.

Oprócz standardowych zaimków They/Them, He/Him, She/Her, gracze mogą również wybrać swoje własne, niestandardowe. Po wybraniu tej opcji, graczowi pojawi się specjalne okno, które oprócz miejsca do wpisania zaimków, będzie miało również przykłady ich użycia. Tak, aby gracz jak najbardziej mógł je dopasować i żeby brzmiały jak on tego chce.

Gdy tylko opcja ta pojawi się w polskiej wersji językowej gry, poinformujemy o tym naszych czytelników.

Zdjęcia pochodzą z SimsCommunity!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama