Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

ZACZNIJ PLANOWAĆ SWOJĄ ŚNIEŻNĄ ESKAPADĘ W THE SIMS™ 4!

Reklama

Masz buty narciarskie i sprzęt zimowy? The Sims™ 4 Śnieżna eskapada Dodatek* przeszyje Cię chłodem już 13 listopada 2020! Udamy się do inspirowanego Japonią świata góry Komorebi pełnego energicznych sportów zimowych oraz odprężających aktywności, w którym możesz wybrać odpowiadający Ci styl życia. Do zobaczenia na szczycie góry, Simomaniacy!

Zażyj świeżego powietrza

Wdychaj świeże górskie powietrze i rozwijaj umiejętności swoich Simów we wspinaczce oraz jeździe na nartach i snowboardzie. Simowie będą chcieli zwiększać swój poziom, o ile zdecydują się na wyjście poza kursy dla początkujących. Gdy już załapią, o co w tym chodzi, udaj się na górę za pomocą wyciągu, by wykonywać dłuższe zjazdy lub dostać się do szlaków wspinaczkowych na szczyt. Tam na górze nawet upadki wyglądają fajnie… chyba. Gdy Twoi Simowie staną się naprawdę dobrzy, będą mogli pochwalić się podświetlaną tablicą lub szykownym sprzętem zimowym.

Znajdzie się też coś dla tych młodszych. Dzieci mogą jeździć na nartach i snowboardzie na łatwych szlakach, a w międzyczasie rodzice mogą wziąć małe dzieci na sanki! Zabawa w śniegu jest dla wszystkich.

Uspokój się

Jeśli Twój Sim upadł o kilka razy za dużo i musi się zregenerować, niech zwolni nieco tempo i zażyje trochę relaksu w okolicach góry Komorebi. Wpadnij do onsenu, gdzie Twój Sim wypoci swoje problemy (i kontuzje) ! Czy jest coś lepszego niż obserwowanie pary unoszącej się w mroźnych ciemnościach pod koniec męczącego dnia? Wydaje nam się, że nie.

Nawet na znajdujących się za miastem szlakach pieszych znajdziesz za każdym razem coś nowego. Przemierzaj bambusowe lasy, zatrzymaj się w zadumie na cmentarzu lub odwiedź górską świątynię, by poznać pełnię wrażeń. Pamiętaj, żeby ubrać się odpowiednio do miejsca, w które się wybierasz – może być naprawdę zimno!

Zbuduj to

Wynajmij jedną z parceli wakacyjnych lub zbuduj własny dom po przyjeździe w okolice góry Komorebi! W miasteczku znajdziesz inspirację do nowych projektów. Jeśli szukasz tradycyjnych rozwiązań, masz do dyspozycji inspirowane Japonią obiekty, takie jak drzwi shoji, płytki dachowe czy maty tatami. Jeśli patrzysz w przyszłość, możesz wykorzystać modyfikowalne platformy! Ale to nie wszystko. Wypełnij swój dom nowoczesnymi lub tradycyjnymi meblami oraz postaw w nim wygodny stolik kotatsu do wspólnych posiłków, takich jak ognisty kociołek.

A na zewnątrz? Napawaj się harmonią spokojnego górskiego otoczenia. Wpuść koi do swojej ozdobnej fontanny lub załóż ogród skalny w cieniu japońskich klonów – cokolwiek Cię uszczęśliwi!

A więc jaka będzie Twoja śnieżna eskapada?

The Sims 4™ Śnieżna eskapada Dodatek w sprzedaży od północy Twojego czasu lokalnego 13 listopada 2020 r. w Origin (na Maca i PC) oraz od godz. 10 czasu pacyficznego na Steam oraz Xbox One i PlayStation®4. Zamów w przedsprzedaży już dziś i bądź pierwszy w kolejce na wyciąg.

Zacznij planować swój wymarzony pobyt na górze Komorebi i dołącz do innych graczy na forachThe Sims. Obserwuj nas na Twitterze i Instagramie, polub nas na Facebooku i zasubskrybuj nasz kanał na YouTube . Możesz również subskrybować biuletyn The Sims™ 4, aby otrzymywać wszystkie wiadomości, kiedy tylko zostaną ogłoszone. W związku ze zbliżającą się premierą mamy wiele planów na nadchodzące tygodnie i chcemy spędzić je razem z Tobą!

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI. SPRAWDŹ MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE TEGO PAKIETU W WERSJI NA PC.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl