poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4Wszystko co wiemy o Festiwalu simowym - Simowe Sesje!

Wszystko co wiemy o Festiwalu simowym – Simowe Sesje!

Reklama

Większość jest już zapewne świadoma nadchodzącego jutro festiwalu simowego “Simowe Sesje“. Jeśli nie, zapraszamy do zapoznania się z krótką notką na temat nowego wydarzenia w The Sims 4.

  • Ale czym dokładnie są te Simowe sesje?

Simowe sesje to festiwal muzyczny, który będzie odbywał się w grze! “Simowe sesje to kolejna ewolucja muzyki w The Sims” – powiedział Steve Schnur, dyrektor wykonawczy i prezes ds. muzyki w Electronic Arts.
Wydarzenie te ma połączyć muzykę, gry i kulturę w jedno!

Gdy już wiemy czym będzie nadchodzący festiwal, czas na garść informacji od SimGuru. Ci podzielili się tymi informacjami na swoich profilach na Twitterze.

  • Festiwal będzie mieć miejsce w Parku “Kwiat Magnolii” w Wierzbowej Zatoczce. Od godz. 19.00 29 czerwca do 7.00 8 lipca.
  • W każdą sobotę w grze gracze dostaną powiadomienie o odbywającym się obecnie festiwalu. W powiadomieniu będzie również przycisk, który przeniesie graczy bezpośrednio na wydarzenie.
  • Simowe sesje będą w pełni darmowe i dostęp do nich będzie mieć każdy kto co najmniej posiada grę podstawową The Sims 4. Żadne dodatki nie są do tego wymagane.
  • Mimo że na festiwalu pojawią się przedmioty z różnych rozszerzeń, dalej będą one dla nich ekskluzywne. Gdy gracz nie będzie posiadał The Sims 4 Ucieczka w plener, namiot normalnie wyświetli się w przestrzeni festiwalowej i simowe będa mogli używać go normalnie. Gdy gracz ten jednak zachce posiadać takowy namiot na parceli domowej, nie będzie to możliwe dopóki nie zakupi danego rozszerzenia.
  • Cały festiwal będzie mieć miejsce w nieedytowalnej części parku. Jeżeli więc zmieniliście park w swojej rozgrywce, nie musicie się martwić – parcela ta pozostanie nienaruszona.
Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Justyna
Justyna
29 czerwca 2021 07:15

Już nie mogę się doczekać 😁

Vera
Vera
28 czerwca 2021 20:30

O będzie można spotkać Bebe Rexhę w grze 😀 btw nagrała swoją piosenkę w simlish.

Berry36
Berry36
28 czerwca 2021 17:06

Spoko faj ie jak by został. Na stałe taki festiwal.

DD89
DD89
28 czerwca 2021 16:21

no i wałek bo park zlikwidowany dawno temu i stoi tam dom mieszkalny – wiec hm chyba nie zadziała

Berry36
Berry36
28 czerwca 2021 17:07
Odpowiedz   DD89

Na nowym. Savie zadziała

Berry 36
Berry 36
28 czerwca 2021 19:15
Odpowiedz   Tobiasz

Ciekawe czy aktualizacja bedzis czy co bo przecież że by te rzaczy były dostempne głównie te pamiatki to chyba aktualizacja jakaś

Reklama

Artykuły

Reklama