The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Więcej preferencji simów już wkrótce!

Reklama

Moduł preferencji simów zawitał do gry w maju tego roku. Od tamtego czasu został zaktualizowany jedynie razem z pakietem rozgrywki – The Sims 4 Wystrój marzeń.

Wiemy, że twórcy chcą udoskonalić grę jak tylko się da. Zaraz po aktualizacji z preferencjami twórcy obiecali rozszerzyć je w przyszłości. Każdemu zdawało się jednak, że mowa o większej ilości Aktywności do wyboru. Ponieważ to na ich małą ilość narzekało wielu graczy.

Po najnowszej aktualizacji, moder Turbodriver znalazł w kodzie pewną nowość związaną z preferencjami. Kod ten wskazuje na to, że już niedługo simowie będą mogli mieć preferencje związane z ubraniami, makijażem i akcesoriami!

Widzicie ten fragment kodu? Umożliwa on testowanie pod kątem preferencji ubrań w Trybie Stwórz Sima. Może to znaczyć, że przyszłe aktualizacje będą zawierać preferencje odnośnie ubrań, makijażu czy akcesorii simów.

See this piece of code? It allows to test for clothing CAS likes & dislikes. This could mean that future patches will include preferences for Sims clothing, makeup, or accessories

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl