wtorek, 5 lipca, 2022
The SimsWięcej preferencji simów już wkrótce!

Więcej preferencji simów już wkrótce!

Reklama

Moduł preferencji simów zawitał do gry w maju tego roku. Od tamtego czasu został zaktualizowany jedynie razem z pakietem rozgrywki – The Sims 4 Wystrój marzeń.

Wiemy, że twórcy chcą udoskonalić grę jak tylko się da. Zaraz po aktualizacji z preferencjami twórcy obiecali rozszerzyć je w przyszłości. Każdemu zdawało się jednak, że mowa o większej ilości Aktywności do wyboru. Ponieważ to na ich małą ilość narzekało wielu graczy.

Po najnowszej aktualizacji, moder Turbodriver znalazł w kodzie pewną nowość związaną z preferencjami. Kod ten wskazuje na to, że już niedługo simowie będą mogli mieć preferencje związane z ubraniami, makijażem i akcesoriami!

Widzicie ten fragment kodu? Umożliwa on testowanie pod kątem preferencji ubrań w Trybie Stwórz Sima. Może to znaczyć, że przyszłe aktualizacje będą zawierać preferencje odnośnie ubrań, makijażu czy akcesorii simów.

See this piece of code? It allows to test for clothing CAS likes & dislikes. This could mean that future patches will include preferences for Sims clothing, makeup, or accessories
Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama