wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Urodzinowa aktualizacja The Sims 4?!

Urodzinowa aktualizacja The Sims 4?!

Reklama

Dzisiaj urodziny obchodzi cała seria The Sims! 4 lutego 2000 roku premierę miała pierwsza gra z tej serii.

Jak co roku, twórcy starają się w jakiś sposób celebrować urodziny The Sims. Przeważnie jest to aktualizacja do gry dodająca nowe obiekty. Rok temu było to jacuzzi, które dotychczas było na wyłączność posiadaczy The Sims 4 Perfekcyjne Patio.

W tym roku twórcy zapowiedzieli, że pracowali nad czymś, co będzie mogło godnie celebrować 21 urodziny The Sims. Nie jest jednak wiadome, czy będzie to aktualizacja. Twórcy mogą nas zaskoczyć czymś zupełnie odmiennym.

Łap simsmapolitana! Mamy 21 lat!
Aby to uczcić, nawiązaliśmy współpracę z utalentowanymi twórcami żeby storzyć prezent dla naszej społeczności, przez naszą społeczność. #TyTworzyszTheSims
Nie możemy doczekać się żeby udostępnić to wam 25 lutego! Jaka jest twoja ulubiona rzecz w społeczności The Sims?

Grab a Simsmapolitan! We’re 21!
To celebrate, we’ve partnered with some talented creators to create a gift for our community, by our community #YouMakeTheSims.
We can’t wait to share on Feb 25th! What is your favorite thing about The Sims community?

Jak myślicie, czym może być ten urodzinowy prezent o którym mówią twórcy? Będzie to aktualizacja, czy coś innego?

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
trackback

[…] pamiętać, że 25 lutego pojawi się aktualizacja z okazji 21 urodzin The Sims. To do niej twórcy zatrudnili 21 twórcy zawartości […]

atu27
atu27
5 lutego 2021 13:08

nie wiem czy to prawda,ale podobno twórcy z okazji 21 urodzin nawiązali współpracę z 21 najzdolniejszymi kreatorami cc przy najbliższych rozszerzeniach,jeśli plotka byłaby prawdą to moglibyśmy spodziewać się naprawdę świetnych i przemyślanych dodatków.

Reklama

Artykuły

Reklama