Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Nadchodzące nowości w Ekspresowej dostawie!

Pastelowa kolekcja i Codzienne szpargały, dwie nowe kolekcje.

Mieszkania w podstawie The Sims 5!

Promocja na wszystkie rozszerzenia do The Sims 4!

Jak dostać The Sims 4 za darmo?

Ukryte nowości w najnowszej aktualizacji!

Jak dobrze wiemy, wrześniowa aktualizacja przyniosła nam wiele nowości. Najwięcej z nich związanych jest z odświeżeniem pakietu rozgrywkiThe Sims 4 Dzień w spa. Oprócz samych rzeczy powiązanych ściśle z wypoczynkiem w spa, gra podstawowa również dostała kilka nowości.

Jedną z tych nowości Jest oczywiście możliwość malowania paznokci u naszych simów. To jedna z bardziej wyczekiwanych przez graczy nowości.

Grupy wiekowe od dziecka aż do seniora dostały 4 warianty malowania paznokci u dłoni, oraz jeden wariant malowania paznokci u stóp. Małe dzieci zaś dostały dwa warianty malowań paznokci u dłoni.

Chwila chwila, ale przecież to jest coś o czym wszyscy już wiedzą! Gdzie te ukryte nowości?

W maju tego roku twórcy zaprezentowali nam pewien marokański strój. Pojawił się on w najnowszej aktualizacji, jednak twórcy zupełnie pominęli go w Liście zmian tej aktualizacji.

Pojawiły się jego dwa warianty, męski oraz damski.

Strój ten dopełniają nowe kapcie, które również są dostępne dla simów męskich jak i damskich.

Gra wzbogaciła się również o nową brodę.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl