Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Transmisja na żywo Behind The Sims już niedługo!

Reklama

Behind The Sims to zupełnie nowa seria transmisji na żywo prowadzona przez twórców The Sims 4. Jest to seria powstała po zeszłorocznym The Sims Summit, gdzie twórcy zapowiedzieli nadchodzącą generację The Sims oraz kilka nowości do The Sims 4.

Oficjalny profil The Sims na twitterze opublikował zapowiedź najbliżej transmisji. Ta odbędzie się już 31 stycznia o godzinie 18:00 (czasu polskiego). Oglądać będzie ją można na kanale The Sims w serwisie Twitch.

Z racji iż The Sims ewoluuje każdego dnia, tak samo chcemy przedstawiać najnowsze prace naszych zespołów! Powitajcie Behind The Sims, zupełnie nową serię dla społeczności powstałą po The Sims Summit. Oglądaj już 31 stycznia o godz. 18.00 (czasu polskiego) i dowiedz się ekscytujących nadchodzących nowościach, zabierzemy Cię nie tylko za kulisy!

As The Sims evolves every day, so does how we bring you the latest from our teams! Sul Sul to Behind The Sims, a new community series following The Sims Summit. On Jan 31 @ 9 AM PST, tune in as we share exciting news, take you behind the scenes & more.

Na chwilę obecną nie wiemy jakie nowości chcą pokazać nam twórcy. Dość duża część społeczności ma jednak nadzieje, że będą to ulepszone niemowlęta. Możemy spodziewać się również nieco zakulisowego materiału z tworzenia nadchodzącej serii The Sims o roboczej nazwie Projekt Rene.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl