poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4Transmisja Inside Maxis nadchodzi!

Transmisja Inside Maxis nadchodzi!

Reklama

Na oficjalnym Twitterze The Sims pojawiła się informacja o nadchodzącej transmisji Inside Maxis. Ta odbędzie się już dzisiaj o godzinie 20.00 czasu polskiego w serwisie Twitch.

Z okazji Miesiąca dumy, transmisję prowadzić będzie dwójka SimGuru którzy są częścią społeczności LGBTQ+. Razem z nimi uczestniczyć będzie: MomoMisfortune, Simfan923, eyAnton_, sierraxmyst.

Przedgra #SimoweSesje już jutro, razem z wypełnioną dumą transmisją Inside Maxis o 20.00 (czasu polskiego). Mimo że nie będzie nektaru ani babeczek, będziemy dobrze się bawić razem z @MomoMisfortune @Simfan923 @eyAnton_ i @sierraxmyst oraz dwójką SimGuru ze społeczności LGBTQ+!

Pregame #SimsSessions tomorrow w/ a pride-filled Inside Maxis stream at 11 AM PT & while we aren’t bringing nectar or a juice keg, we’ve got better w/ @MomoMisfortune @Simfan923 @eyAnton_ & @sierraxmyst joining two of our LGBTQ+ gurus! Tune in on http://twitch.tv/thesims

Transmisję będzie można obejrzeć na oficjalnym profilu The Sims w serwisie Twitch.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama