Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Transmisja Behind The Sims na żywo! Lista informacji.

Reklama

Behind The Sims to nowa forma wydarzenia na żywo podczas którego twórcy pokażą nieco więcej zza kulis tworzenia gry. Oprócz tego, zespół The Sims poinformował nas również, że w trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane też nadchodzące do gry nowości. Z profilów społecznościowych tworów studia Maxis możemy domyślić się, że nie będą to zapowiedzi na wyłączność dla PC i Mac. Wydarzeniem ekscytują się również twórcy The Sims Mobile czy The Sims FreePlay.

Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 18:00 czasu polskiego w serwisie Twitch.

Blog na żywo

Jeżeli jednak nie możecie być obecni na transmisji, zapraszamy was do naszego bloga na żywo. Będziemy informować tu o nowościach na żywo, w trakcie trwania transmisji!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl