Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

The Sims 5 z trybem Fabularnym!

Reklama

Ciąg dalszy nowych informacji o piątej odsłonie serii The Sims! Tym razem o kolejnym nowym trybie – fabularnym.

Na wstępie warto zaznaczyć, że wszystkie informacje są w pewien sposób potwierdzone przez samo studio Maxis, czyli twórców The Sims. Pochodzą one z oficjalnych ofert pracy w studiu.

Tym razem pojawiła się interesująca oferta pracyStarszy projektant narracji (ang. Senior Narrative Designer). Krótko tłumacząc, praca ta polega na stworzeniu narracyjnej wizji projektu, czyli fabuły.

W wymienionych obowiązkach dla tego stanowiska możemy znaleźć więcej podpowiedzi dotyczących fabularnego typu rozgrywki.

Wśród nich możemy wymienić takie obowiązki jak:

  • Określ i podtrzymuj narracyjną wizję projektu.
  • Odkryj nowe sposoby ożywienia postaci i tworzenia emocjonalnych doświadczeń w nieliniowej symulacji.
  • Pracuj z wieloma dyscyplinami żeby przewodzić i wprowadzić postacie, ustawienia, cele i konflikty ze szkicu projektu.
  • Współpracuj z Doświadczeniem Użytkownika (UX) do stworzenia, zbadania i zaimplementowania funkcji, szczególnie tych z zakresu wprowadzenia elementów narracyjnych i podejmowania decyzji.

Same powyższe punkty mówią już dużo o tym, że do The Sims 5 zawita również tryb fabularny, który znany jest z The Sims Historie. Gra ta była produkcją uboczną The Sims 2, różniło ją tylko to, że posiadała w sobie właśnie ten tryb. “Historie” zdobyły dużą popularność w szybkim czasie. Twórcy mogą chcieć osiągnąć coś podobnego w przypadku piątej generacji The Sims.

Aby bardziej poprzeć fakt Trybu Fabularnego, warto spojrzeć również na kwalifikacje wymagane na stanowisko Starszego projektanta narracji:

  • 5 lub więcej lat doświadczenia w projektowaniu gier z narracją, zwłaszcza ze specjalizacją w integrowaniu historii z rozgrywką.
  • 7 lub więcej lat doświadczenia w pisaniu fikcyjnych historii, najlepiej interaktywnych.
  • Doświadczenie z fikcją dla młodych dorosłych, historiami z popkulturą, w szczególności z elementami romantycznymi.
  • Praktyczna implementacja dla interaktywnego doświadczenia.
  • Znajomość popularnych fabularnych interaktywnych machinim i społeczności modowych (na przykład: The Sims, Episodes, Grand Theft Auto Online).

Kwalifikacje jeszcze bardziej dają do zrozumienia, że Maxis chce wprowadzić elementy interaktywnej fabuły do następnej generacji The Sims.

Aby być na bieżąco z informacjami o The Sims 5, zapraszamy was do śledzenia kategorii.

Produkcja The Sims 5 nie ma żadnego wpływu na obecną produkcję czwartej generacji serii. Rozszerzenia dalej będą wychodzić w tych samych odstępach czasowych.
Nad tymi dwoma grami pracują zupełnie dwa niezależne od siebie zespoły.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl