Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

The Sims 4 + Wyprawa na Batuu za jedyne 29 zł!

W kilku polskich sklepach pojawiła się promocja na zestaw The Sims 4 + pakiet rozgrywki STAR WARS: Wyprawa na Batuu. Cena takiego zestawu przed promocją wynosiła 189 zł, po promocji zaś jest to jedyne 29 zł.

Zestaw ten można zamówić z darmowym odbiorem w wybranym sklepie, lub z dostawą już od 7,99 zł.

Dla osób, które posiadają już grę podstawową, a nie mają The Sims 4 Wyprawa na Batuu – kod będziecie mogli zrealizować w kliencie Origin. Dzięki temu za pakiet rozgrywki zapłacicie jedyne 29 zł zamiast 89 zł. Mając dodatkowo kod na podstawową wersję The Sims 4, który możecie komuś sprezentować!

źródło: łowcygier.pl

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl