wtorek, 19 października, 2021
ArtykułThe Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja - przegląd

The Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja – przegląd

Reklama

Kolekcja, czyli zupełnie nowy rodzaj rozszerzenia do The Sims 4. Jak opisuje Electronic Arts: “Kolekcje to minizestawy zawartości stworzone z myślą o wzbogaceniu Twojego stylu gry o więcej wyborów – i więcej sposobów na pogrywanie z życiem!

Na sam początek twórcy opublikowali aż 3 kolekcje. Jedna z nich skupia się na Trybie Budowania i Kupowania, druga na Tworzeniu Sima, a trzecia jest poświęcona w pełni rozgrywce.

Dzisiaj przyjrzymy się tej ostatniej, czyli The Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja.

Tryb Stwórz Sima

W Trybie Tworzenia Sima zobaczyć możemy jedynie dwie nowe aspiracje. Obydwie znajdują się w kategorii Lokalizacja. Zjawiskowy brudas i Idealna czystość mają 4 różne poziomy.

Tryb Budowania i Kupowania

Tutaj znajdziemy 5 różnych wersji odkurzaczy. 2 ręczne i 3 odkurzacze stojące.

Rozgrywka

Mimo małej ilości obiektów w Trybie Kupowania, rozgrywki jest przyzwoita ilość.

Gdy w domu naszych simów jest nieskazitelnie czysto, podłoga będzie co jakiś czas błyszczeć. Gdy tylko się zabrudzi, przestanie. Mimo to łatwo poznać, że nadszedł czas na odkurzanie. Gdy simowie przez jakiś czas nie będą sprzątać, na podłodze w całym domu nawarstwiać będzie się kurz. W zależności od poziomu nawarstwienia kurzu, będzie go na podłodze więcej lub mniej.

Przy jednym z wyższych poziomów nawarstwienia się kurzu pojawić się mogą Króliki z kurzu. Są to małe i urocze stworzątka skaczące sobie po naszym domu.

Nasi simowie mogą wykonywać z nimi interakcje. Jeżeli uważacie, że Królik z kurzu będzie waszym idealnym kompanem, możecie go nakarmić kurzem. Z czasem da się on wam pogłaskać, a nawet się z wami zaprzyjaźni.

Gdy jednak nie uważacie go jako najlepszego co was w życiu spotkało, możecie go zdeptać, albo wciągnąć odkurzaczem.

Gdy simowie posprzątają swoje mieszkanie do perfekcji, dostaną on skupiony nastrójnik “Nie zostanie nawet pyłek”. Dzięki czystemu mieszkaniu będą zainspirowani dzięki nastrójnikowi “Idealnie czyste otoczenie”.

Jednak gdy w mieszkaniu jest brudno, simowie będą spięci z nastrójnikiem “Wszystko jest trochę brudne”.

Simowie pedanci mogą co chwilę sprawdzać poziom zakurzenia. Opcja ta pojawia się po kliknięciu w dowolne miejsce na podłodze.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
MigMig
MigMig
9 marca 2021 04:14

Moglibyscie do porządkòw dodać kody na bałagan w domu by dało sie za pomocą kodu zmienić na super balagan – balagan w domu sima?

Ostatnio edytowano: 7 miesięcy temu przez Kajusiamigmig
Reklama

Artykuły

Reklama