Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

The Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja – przegląd

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Kolekcja, czyli zupełnie nowy rodzaj rozszerzenia do The Sims 4. Jak opisuje Electronic Arts: “Kolekcje to minizestawy zawartości stworzone z myślą o wzbogaceniu Twojego stylu gry o więcej wyborów – i więcej sposobów na pogrywanie z życiem!

Na sam początek twórcy opublikowali aż 3 kolekcje. Jedna z nich skupia się na Trybie Budowania i Kupowania, druga na Tworzeniu Sima, a trzecia jest poświęcona w pełni rozgrywce.

Dzisiaj przyjrzymy się tej ostatniej, czyli The Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja.

Tryb Stwórz Sima

W Trybie Tworzenia Sima zobaczyć możemy jedynie dwie nowe aspiracje. Obydwie znajdują się w kategorii Lokalizacja. Zjawiskowy brudas i Idealna czystość mają 4 różne poziomy.

Tryb Budowania i Kupowania

Tutaj znajdziemy 5 różnych wersji odkurzaczy. 2 ręczne i 3 odkurzacze stojące.

Rozgrywka

Mimo małej ilości obiektów w Trybie Kupowania, rozgrywki jest przyzwoita ilość.

Gdy w domu naszych simów jest nieskazitelnie czysto, podłoga będzie co jakiś czas błyszczeć. Gdy tylko się zabrudzi, przestanie. Mimo to łatwo poznać, że nadszedł czas na odkurzanie. Gdy simowie przez jakiś czas nie będą sprzątać, na podłodze w całym domu nawarstwiać będzie się kurz. W zależności od poziomu nawarstwienia kurzu, będzie go na podłodze więcej lub mniej.

Przy jednym z wyższych poziomów nawarstwienia się kurzu pojawić się mogą Króliki z kurzu. Są to małe i urocze stworzątka skaczące sobie po naszym domu.

Nasi simowie mogą wykonywać z nimi interakcje. Jeżeli uważacie, że Królik z kurzu będzie waszym idealnym kompanem, możecie go nakarmić kurzem. Z czasem da się on wam pogłaskać, a nawet się z wami zaprzyjaźni.

Gdy jednak nie uważacie go jako najlepszego co was w życiu spotkało, możecie go zdeptać, albo wciągnąć odkurzaczem.

Gdy simowie posprzątają swoje mieszkanie do perfekcji, dostaną on skupiony nastrójnik “Nie zostanie nawet pyłek”. Dzięki czystemu mieszkaniu będą zainspirowani dzięki nastrójnikowi “Idealnie czyste otoczenie”.

Jednak gdy w mieszkaniu jest brudno, simowie będą spięci z nastrójnikiem “Wszystko jest trochę brudne”.

Simowie pedanci mogą co chwilę sprawdzać poziom zakurzenia. Opcja ta pojawia się po kliknięciu w dowolne miejsce na podłodze.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl