Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

The Sims 4 Paranormalne akcesoria już 26 stycznia!

W serwisie Origin wyciekła nazwa oraz opis 18. pakietu akcesoriów do The Sims 4.

Nieco wcześniej pisaliśmy o przecieku w serwisie origin, który umożliwiał zakup 18. pakietu akcesoriów. Wtedy jeszcze nie dostaliśmy nawet zapowiedzi, że do gry nadciąga nowy pakiet.

Niektórym osobom udało się kupić wtedy ten pakiet. Dzięki temu dzisiaj w nocy ich biblioteka origin powiększyła się o The Sims 4 Paranormalne Akcesoria.

Pakiet akcesoriów premierę będzie miał już 26 stycznia. Dla przypomnienia: Zwiastun pojawi się dzisiaj, o godz. 17.00.

Mimo, że wszystko jest w języku angielski, przetłumaczyliśmy dla was cały opis. Nazwy własne oczywiście mogą różnić się w finalnej grze.

Zapal świece i odpraw rytuały aby uspokoić swoich przerażających współlokatorów w nowym pakiecie The Sims 4 Paranormalne akcesoria. Goście widmo sieją spustoszenie w nawiedzonych domach, jednak simowie mogą odprawić seans, zaprzyjaźnić się z duchem Guirdym, stać się badaczem zjawisk paranormalnych i przywrócić porządek.

Poznaj upiornych współlokatorów – Twój nowy dom może być również czyimś domem, o ile jest to jedna z nawiedzonych parcel. Uspokój złośliwe widmo, aby zrelaksować się w spokoju, albo, jeśli wolisz, niech szaleje nocami i dniami.

Oczyść swój dom – Jeśli chcesz, żeby twoi nowi lokatorzy spakowali swoje torby i opuścili twój dom, Duch Guirdy ma dla Ciebie radę. Usuń przeklęte przedmioty, odpraw seans, zgadaj się z umarłymi i otrzymaj prezenty od widm. Możesz nawet przyzwać Kościldę jako nowego sługę.

Uspokój duchy – Opanuj umiejętność Medium i zaimponuj Guirdyemu żeby zdobyć licencję badacza zjawisk paranormalnych! Kiedy będziesz już gotów, weź kilka prac dorywczych w karierze wolnego strzelca i pożegnaj się z niechcianymi gośćmi twoich sąsiadów. Wraz ze wzrostem liczby upiornych aktywności, Twój Sim musi to powstrzymać.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl