środa, 18 maja, 2022
The Sims 4AkcesoriaThe Sims 4 Paranormalne akcesoria już 26 stycznia!

The Sims 4 Paranormalne akcesoria już 26 stycznia!

Reklama

W serwisie Origin wyciekła nazwa oraz opis 18. pakietu akcesoriów do The Sims 4.

Nieco wcześniej pisaliśmy o przecieku w serwisie origin, który umożliwiał zakup 18. pakietu akcesoriów. Wtedy jeszcze nie dostaliśmy nawet zapowiedzi, że do gry nadciąga nowy pakiet.

Niektórym osobom udało się kupić wtedy ten pakiet. Dzięki temu dzisiaj w nocy ich biblioteka origin powiększyła się o The Sims 4 Paranormalne Akcesoria.

Pakiet akcesoriów premierę będzie miał już 26 stycznia. Dla przypomnienia: Zwiastun pojawi się dzisiaj, o godz. 17.00.

Mimo, że wszystko jest w języku angielski, przetłumaczyliśmy dla was cały opis. Nazwy własne oczywiście mogą różnić się w finalnej grze.

Zapal świece i odpraw rytuały aby uspokoić swoich przerażających współlokatorów w nowym pakiecie The Sims 4 Paranormalne akcesoria. Goście widmo sieją spustoszenie w nawiedzonych domach, jednak simowie mogą odprawić seans, zaprzyjaźnić się z duchem Guirdym, stać się badaczem zjawisk paranormalnych i przywrócić porządek.

Poznaj upiornych współlokatorów – Twój nowy dom może być również czyimś domem, o ile jest to jedna z nawiedzonych parcel. Uspokój złośliwe widmo, aby zrelaksować się w spokoju, albo, jeśli wolisz, niech szaleje nocami i dniami.

Oczyść swój dom – Jeśli chcesz, żeby twoi nowi lokatorzy spakowali swoje torby i opuścili twój dom, Duch Guirdy ma dla Ciebie radę. Usuń przeklęte przedmioty, odpraw seans, zgadaj się z umarłymi i otrzymaj prezenty od widm. Możesz nawet przyzwać Kościldę jako nowego sługę.

Uspokój duchy – Opanuj umiejętność Medium i zaimponuj Guirdyemu żeby zdobyć licencję badacza zjawisk paranormalnych! Kiedy będziesz już gotów, weź kilka prac dorywczych w karierze wolnego strzelca i pożegnaj się z niechcianymi gośćmi twoich sąsiadów. Wraz ze wzrostem liczby upiornych aktywności, Twój Sim musi to powstrzymać.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama