poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4KolekcjaThe Sims 4 Nowoczesna moda męska Kolekcja już niedługo!

The Sims 4 Nowoczesna moda męska Kolekcja już niedługo!

Reklama

Electronic Arts właśnie, poprzez oficjalny profil The Sims na Twitterze, zapowiedziało najnowszą (i ostatnią w tym roku) kolekcję do The Sims 4!

Powitajmy gorąco The Sims 4 Nowoczesna moda męska. Kolekcja ta skupiać się będzie w 100% na najnowszej modzie męskiej. Z całego tweeta możemy dowiedzieć się, że Kolekcja ta będzie mieć swoją premierę już 2 grudnia! Rozszerzenie te powstało we współpracy z British Fashion Council, czyli organizacją non-profit wspierającą utalentowanych projektantów. Wspomaga ona również propagowanie brytyjskiej mody dookoła globu.

Po co mieć zwykła męską odzież, skoro można mieć ubrania od Stefana Cooke’a? Fashioniści! Odkryjcie nowe projekty, które zacierają granice tradycyjnego stylu dzięki The Sims 4 Nowoczesna moda męska! Kolekcja dostępna będzie już 2 grudnia!

Why have menswear when you can have Stefan Cooke’s menswear? Fashionistas! Discover new designs pushing the traditional style boundaries with The Sims 4 #ModernMenswearKit! Available December 2 #SeasonofSelves

Na oficjalnym blogu możemy zobaczyć również niektóre kreacje z bliska. Tam znalazł się również wywiad z Stefanem Cooke o całym zamyśle na tą Kolekcję.

Dzięki Electronis Arts mamy również dostęp do oficjalnego opisu Kolekcji oraz jej materiałów promocyjnych.

Z pospolitego w wyjątkowe!

Zrewolucjonizuj klasykę dzięki Kolekcji The Sims™ 4 Nowoczesna moda męska* zawierającej pobudzające do myślenia, przystępne stroje zaprojektowane przez Stefana Cooke’a. Nieoczywiste kształty na nowo definiują tradycyjną modę męską, a użyte materiały i wzory nadają stylizacjom współczesny wygląd.

Przejdź do szczegółów

  • Uzupełnij garderobę Sima o modowe hity. Płynne kształty przyciągną oko, a suwaki, wycięcia i plisy dodadzą codziennym strojom odrobinę współczesnego sznytu.

Eksperymentuj ze stylem

  • Te wyrafinowane i przewrotne stylizacje wnoszą do podstawowych strojów powiew świeżości. Eksperymentuj z falowanymi i plisowanymi spódnicami oraz koronkowymi swetrami lub połącz elegancką sukienkę koszulową z ikonicznymi wsuwanymi butami i nadaj kształt nowym trendom.
Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama