poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4KolekcjaThe Sims 4 Kwitnące wnętrza oficjalnie zapowiedziane!

The Sims 4 Kwitnące wnętrza oficjalnie zapowiedziane!

Reklama

Na oficjalnym profilu The Sims w serwisie Twitter, twórcy poinformowali nas o nadchodzącej Kolekcji do gry – The Sims 4 Kwitnące wnętrza. Mogliśmy się o niej co nie co dowiedzieć z ostatniego przecieku.

The Sims 4 Kwitnące wnętrza, to jedyna Kolekcja skupiająca się na trybie Budowania zapowiedziana w jesiennym harmonogramie. Rozszerzenie te będzie mieć swoją premierę już 9 listopada!

Miłośnicy roślin! Przygotujcie się na ulepszenie waszej roślinnej gry razem z The Sims 4 Kwitnące wnętrza Kolekcja! Wprowadź swoją roślinną obsesję prosto do świata simów.

Plant lovers! Get ready to up your Sim’s plant game with The Sims 4 #BloomingRoomsKit Bring your plant obsession into your Sims’ world Available November 9th

Dzięki Electronic Arts mamy również dostęp do polskiego opisu rozszerzenia i jego głównych cech, razem z materiałami promocyjnymi!

Dobra ręka do roślin nie jest wymagana.

Ciesz się światem zewnętrznym, nie wychodząc z domu, dzięki bujnej zieleni, która tchnie nowe życie w Twoje cztery ściany w Kolekcji The Sims™ 4 Kwitnące Wnętrza*! Wypełnij dom swojego Sima kojącymi nerwy roślinami. Od zwisających pnączy do ozdobnych stacji do propagacji – niech zapanuje idealna cisza i spokój.

TCHNIJ ŻYCIE W PRZESTRZEŃ

  • Półki, stoły, a nawet instalacje oświetleniowe staną się żywymi dekoracjami dzięki czarującej zieleni. Wypełnij przestrzeń kojącą, bujną zielenią, liściastymi detalami i naturalnym pięknem.

POSTAW NA ZIELEŃ

  • Zamień pomieszczenie w mały raj na ziemi, umieszczając w nim wiszące i doniczkowe rośliny. Zieleń roślin pojawi się nawet na zasłonach i dekoracjach ściennych. Będzie tak zielono, że poczujesz się jak w prawdziwej szklarni.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama