The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Reklama

Reklama

tapety

wybierz pakiet w stylu którego chcesz wymarzoną tapetę!

Po kliknięciu okładki pakietu który cię interesuje, zostaniesz przeniesiony do wyboru tapety którą będziesz mógł pobrać na swój komputer, telefon bądź tablet.

dodatki

Zanurz się w tapetach inspirowanych dodatkami do The Sims 4! Chcesz być eko z Życiem eko? A może potrzebujesz motywacji na swoje Licealne lata?

Reklama

pakiety rozgrywki

Tapeta inspirowana Wyprawą na Batuu? A co powiecie na Ślubne historie? Wybierz swoją wymarzoną tapetę spośród tych inspirowanych pakietami rozgrywki.

specjalne

Specjalna zakładka na specjalne tapety. Od ikonicznej lamy, przez The Sims Spark’d aż po tapety z plumbobem w kolorach simowych emocji.

Reklama

Użyj kodu i wesprzyj naszą działalność!

Nic Cię to nie kosztuje!

Przy zakupie dowolnego rozszerzenia do The Sims 4 (dodatek, pakiet rozgrywki, akcesoria, kolekcje czy zestawy) użyj poniższego kodu.

Użyj kodu:

Kod należy wpisać w miejscu „kod promocyjny” robiąc zakupy w EA app, Origin czy na stronie thesims.com.

Wpisując ten kod, niewielki procent z zakupu idzie prosto do nas dzięki czemu możesz wesprzeć naszą działalność nie dokonując przy tym żadnych dodatkowych płatności (oczywiście nie licząc nowego rozszerzenia do gry).

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]