wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4DodatekRodzina Zadeckich zapowiada 11. dodatek do The Sims 4!

Rodzina Zadeckich zapowiada 11. dodatek do The Sims 4!

Reklama

Wielu simomaniaków otrzymało pocztówkę od rodziny Zadeckich. Z pocztówki dowiadujemy się wielu rzeczy o nadchodzącym dodatku do The Sims 4.

Na froncie tej pocztówki zobaczyć możemy zupełnie nowe, wiejskie miasteczko, które nadchodzi właśnie z tym dodatkiem. Nazwą tego miasteczka będzie Henford-on-Bagley. Polska wersja językowa nie jest nam jeszcze znana.

Tył tej pocztówki zawiera wiadomość od samej rodziny Zadeckich! Ci zapraszają nas na zwiedzanie wiejskiego krajobrazu i skorzystanie z ogrodowych straganów.

Cała wiadomość brzmi tak:

Najdrożsi przyjaciele,
jest nam niezmiernie miło, że odwiedzisz nas w Henford-on-Bagley! Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony odwiedzając wiejskie życie! Pamiętaj, żeby odwiedzić stragany gdy tylko przyjedziesz!

A i A Zadeccy

P.S. – Słyszeliśmy, że burmistrz o turystycznym wideo dla naszego miasteczka, które ma mieć premierę 10 czerwca o godz. 17. na kanale The Sims w serwisie YouTube!

Więcej o 11. dodatku do The Sims 4 dowiemy się właśnie 10 czerwca o godz. 17.00 czasu polskiego. Wideo o którym mowa w pocztówce to prawdopodobnie zwiastun nadchodzącego dodatku. Premiera dodatku to najpewniej lipiec tego roku!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Abeille
Abeille
8 czerwca 2021 15:42

Też mam nadzieję, że to dopracowali. Oczami wyobraźni widzę już swoją farmę – nie tylko ogrodową, ale również zwierzęta, własna produkcja mleka, przetworów, zbieranie jaj itd, a potem sprzedaży tego. Bo przecież o traktorze i żniwach marzyć nie ma co. Już nie mogę się doczekać i dawno faktycznie nie czekałam aż tak na dodatek. Dlatego obawiam się, że za dwa dni przyjdzie rozczarowanie. Oby nie 🙂

Justyna
Justyna
7 czerwca 2021 20:00

Czy w końcu będą farmy? Oby. Fajnie by było jakby były bardziej rozwinięte niż w 3, większość rzeczy była ze store a szkoda. Mam nadzieję, że się pokusili o farmy z prawdziwego zdarzenia w miarę możliwości czwórki.

Reklama

Artykuły

Reklama