Reklama

Wielu simomaniaków otrzymało pocztówkę od rodziny Zadeckich. Z pocztówki dowiadujemy się wielu rzeczy o nadchodzącym dodatku do The Sims 4.

Na froncie tej pocztówki zobaczyć możemy zupełnie nowe, wiejskie miasteczko, które nadchodzi właśnie z tym dodatkiem. Nazwą tego miasteczka będzie Henford-on-Bagley. Polska wersja językowa nie jest nam jeszcze znana.

Tył tej pocztówki zawiera wiadomość od samej rodziny Zadeckich! Ci zapraszają nas na zwiedzanie wiejskiego krajobrazu i skorzystanie z ogrodowych straganów.

Cała wiadomość brzmi tak:

Najdrożsi przyjaciele,
jest nam niezmiernie miło, że odwiedzisz nas w Henford-on-Bagley! Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony odwiedzając wiejskie życie! Pamiętaj, żeby odwiedzić stragany gdy tylko przyjedziesz!

A i A Zadeccy

P.S. – Słyszeliśmy, że burmistrz o turystycznym wideo dla naszego miasteczka, które ma mieć premierę 10 czerwca o godz. 17. na kanale The Sims w serwisie YouTube!

Więcej o 11. dodatku do The Sims 4 dowiemy się właśnie 10 czerwca o godz. 17.00 czasu polskiego. Wideo o którym mowa w pocztówce to prawdopodobnie zwiastun nadchodzącego dodatku. Premiera dodatku to najpewniej lipiec tego roku!

Reklama
Poprzedni artykuł5 URODZINY: Pierwszy tydzień – rozdanie The Sims 4 Wystrój marzeń.
Następny artykułLetnia wyprzedaż: The Sims 4 aż 75% taniej!
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Z największą ilością głosów
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Abeille
Abeille
8 czerwca 2021 15:42

Też mam nadzieję, że to dopracowali. Oczami wyobraźni widzę już swoją farmę – nie tylko ogrodową, ale również zwierzęta, własna produkcja mleka, przetworów, zbieranie jaj itd, a potem sprzedaży tego. Bo przecież o traktorze i żniwach marzyć nie ma co. Już nie mogę się doczekać i dawno faktycznie nie czekałam aż tak na dodatek. Dlatego obawiam się, że za dwa dni przyjdzie rozczarowanie. Oby nie 🙂

Justyna
Justyna
7 czerwca 2021 20:00

Czy w końcu będą farmy? Oby. Fajnie by było jakby były bardziej rozwinięte niż w 3, większość rzeczy była ze store a szkoda. Mam nadzieję, że się pokusili o farmy z prawdziwego zdarzenia w miarę możliwości czwórki.