The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Reklama

The Sims 5 zostało zapowiedziane na ostatnim wydarzeniu. Twórcy potwierdzili tam prace nad Projektem Rene, oraz nad nadchodzącymi nowościami do The Sims 4.

Po samym wydarzeniu, twórcy udostępnili wersję beta, pewnej części graczy. Tam, mogli oni przetestować nowe funkcje, takie jak nowy tryb warsztatu. To dzięki temu dowiedzieliśmy się, że mieszkania prawdopodobnie pojawią się w podstawowej wersji gry.

Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze przecieki nadchodzącej części. Pomijając już fakt, że ktoś z beta testerów, udostępnił wersję gry na serwerze, do którego dostęp miał każdy użytkownik Internetu. Tym razem, przeciek pojawił się w serwisie Reddit. Zdjęcia udostępnił użytkownik u/MeowDayThe13th.

Na nich zobaczyć możemy zupełnie nowe obiekty, tryb kupowania i zupełnie nowe narzędzie warsztatu. Oprócz tego, mamy również pierwsze spojrzenie na otoczenie.

Tryb Budowania

Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć już umeblowane mieszkania, oraz interfejs trybu kupowania.

Warsztat – samouczek

Dzięki zrzutom ekranu samouczka nowego narzędzie, możemy nieco więcej dowiedzieć się o tym, jak będzie te narzędzie działało.

Będziemy mieli dostęp do obiektów stworzonych przez twórców, jak i przez innych graczy. Gracze będą mogli również udostępniać zestawy obiektów, dzięki nowemu narzędziu zaznaczania wielu obiektów na raz.

Otoczenie

Po zdjęciach z otoczenia, oraz interfejsowi, możemy przypuszczać, że gra będzie miała otwarty świat. Wnioskować to możemy po ikonach, które wiszą nad budynkami. Zupełnie tak, jak w przypadku widoku mapy w The Sims 3!

Aktualizacja:

Nowe zdjęcia z Projektu Rene!

Profil @TheSims5_World na twitterze zaczął publikować otrzymane wcześniej zdjęcia z nadchodzącej części gry. Tym razem są to zrzuty ekranu, a nie zdjęcia ekranu, co daje nam znacznie lepsza jakość.

Mimo, że zdjęcie te skupiają się wyłącznie na stworzonym do gry świecie, warto mieć na uwadze że Beta Testy zaś skupiały się na nowym narzędziu warsztatu. Świat, który widzimy na powyższych zrzutach ekranu, jest więc tymczasowy, aby mieć gdzie przetestować nowe narzędzia. Dlatego też, wiele obiektów przypomina te z obecnej części gry. Świat w finalnej wersji gry może zupełnie różnić się od tego na powyższych zrzutach ekranu.

Bardzo prawdopodobne, że jest to dopiero początek wycieku zdjęć z The Sims 5.

Aktualizacja 2:

Osoba odpowiedzialna za wypływ zdjęć z The Sims 5, przesłała użytkownikowi @TheSims5_World nagrania wideo z Projektu Rene.

Wszystkich nagrań jest aż 10. Wszystkie nagrania pokazują mieszkania i świat w bliższej perspektywie. Podobno muzyka, którą możemy usłyszeć na nagraniach jest już muzyką z gry.

Oprócz powyższych nagrań, pewnemu Beta Testerowi, udało się dotrzeć do plików The Sims 5. Dzięki temu, odkrył on wygląd nadchodzących simów. Są to prawdopodobnie jedynie makiety simów. Takie same miały miejsce w The Sims 4 i te również do dzisiaj można znaleźć w plikach gry, a twórcy używają ich w trakcie tworzenia nowych światów. Widać to w przedwczesnych nagraniach twórców społeczności (dla przykładu, James Turner i jego budowa dla The Sims 4 Wilkołaki), którzy mieli wgląd do wczesnej wersji gry.

Warto jednak wspomnieć, że tak jak w przypadku The Sims 4 i simów makiet, tak i prawdopodobnie tutaj, wygląd simów nie będzie się znacząco różnił od finalnej wersji.


Warto pamiętać, że żadne z informacji które pojawiły się w tym artykule, nie są oficjalnie potwierdzone. The Sims 5 jest również w bardzom wczesnej fazie rozwoju, wiele jeszcze może się zmienić.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl