Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

PRZECIEK: Kolekcja The Sims 4 Kwitnące pokoje nadchodzi!

Dzięki SimsCommunity i użytkownikowi @ALumia_Italia możemy dowiedzieć o pewnym przecieku w sklepie Microsoft.

Przeciek ten dotyczy oczywiście nadchodzącej kolekcji, o której była mowa w jesiennym harmonogramie. Ta Kolekcja ma skupiać się wyłącznie na trybie budowania i kupowania i, tak jak zapowiadają ją twórcy, ma skupiać się na świątynnych klimatach.

Dzięki odkryciu @ALumia_Italia możemy zauważyć, że nadchodząca Kolekcja skupiać się będzie w stu procentach na roślinach!

Według sklepu Microsoft, Kolekcja ma mieć swoją premierę już 9 listopada. Użytkownik Twittera dołączył również zdjęcie, które wygląda na oficjalne zdjęcie promujące Kolekcję.

Na chwilę obecną nie jest znana nam polska nazwa Kolekcji.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl