Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Premiera The Sims 5 w 2021 roku?

Poniższy artykuł nie jest żadnym potwierdzeniem, są to wyłącznie plotki i spekulacje.

Strona Instant Gamin w swojej ofercie umieściła nową, piątą, odsłonę serii The Sims.

Nie będziemy niczego potwierdzać, ani zaprzeczać. Możemy powiedzieć jedynie, że nie jest to pierwszy raz gdy sklepy internetowe mają w ofercie jeszcze niezapowiedzianą grę.

Identyczny przypadek miał miejsce przed zapowiedzią The Sims 4 Wyspiarskie życie, w dodatku w tym samym sklepie.

Plotki o nowej odsłonie The Sims krążą już od premiery The Sims 4. Po tylu latach możliwym jest, że prace nad nową generacją rozpoczęły się. Mimo to, niezbyt prawdopodobnym jest, żeby “piątka” ukazała się już w następnym roku.

Mówiąc o tym, Electronic Arts w najnowszym raporcie na drugi kwartał roku fiskalnego 2021 sugeruje, że następny rok ma być mocnym rokiem dla The Sims 4. A co za tym idzie, ma być on pełen w płatne rozszerzenia i bezpłatną zawartość w aktualizacjach.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl