Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Poznaj swoich klientów – nowy zwiastun The Sims 4 Wystrój marzeń.

Reklama

Na kanale The Sims pojawił się zupełnie nowy zwiastun The Sims 4 Wystrój marzeń.

Jest to część nowej serii, która ma przybliżyć nam całe rozszerzenie. Seria ta nazywa się #PrzestrzenieZPatiną i jest ona krótką, wertykalną reklamą 10. pakietu rozgrywki do The Sims 4.

W pierwszym odcinku dowiadujemy się, że do osiągnięcia sukcesu w karierze Architekta potrzebujemy poznać naszych klientów. Jaki lubią kolor? Jaki mają ulubiony styl dekoracji? Oraz ich zainteresowania. Jest to ewidentna wskazówka, że do gry zawita moduł preferencji, o którym pisaliśmy wcześniej.

Ten zwiastun przybliżył nam nieco jakie preferencje będą mogli mieć simowie – ulubiony kolor oraz ulubiony styl. Na obecną chwilę nie wiemy, czy będzie można wybrać preferowaną muzykę oraz jedzenie – tak jak w The Sims 3.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl