Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Poznaj swoich klientów – nowy zwiastun The Sims 4 Wystrój marzeń.

Na kanale The Sims pojawił się zupełnie nowy zwiastun The Sims 4 Wystrój marzeń.

Jest to część nowej serii, która ma przybliżyć nam całe rozszerzenie. Seria ta nazywa się #PrzestrzenieZPatiną i jest ona krótką, wertykalną reklamą 10. pakietu rozgrywki do The Sims 4.

W pierwszym odcinku dowiadujemy się, że do osiągnięcia sukcesu w karierze Architekta potrzebujemy poznać naszych klientów. Jaki lubią kolor? Jaki mają ulubiony styl dekoracji? Oraz ich zainteresowania. Jest to ewidentna wskazówka, że do gry zawita moduł preferencji, o którym pisaliśmy wcześniej.

Ten zwiastun przybliżył nam nieco jakie preferencje będą mogli mieć simowie – ulubiony kolor oraz ulubiony styl. Na obecną chwilę nie wiemy, czy będzie można wybrać preferowaną muzykę oraz jedzenie – tak jak w The Sims 3.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl