wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiPierwszy zwiastun nowego pakietu rozgrywki?

Pierwszy zwiastun nowego pakietu rozgrywki?

Reklama

Na profilach dwóch SimGuru (GrimSuruDoi i SimGuruConor) pojawiły się dość specyficzne zdjęcia z, wydaje nam się, hieroglifami.

Jak SimGuruConor opublikował samą notatkę z hieroglifami, tak GrimSuruDoi dodał również opis do zdjęcia, któremu przyjrzeć możecie się poniżej.

Jeśli cytrus jest nieświeży, zjedz inny korzeń.
Los, biada mu!
Alpy, jako przekąska narciarska, napadają le 246.

If citrus stale, eat other root.
Fate, woe be it!
As a ski snacker, Alps raid le 246.

Z powyższych hieroglifów ciężko jest cokolwiek odczytać, bo jest to właściwie tylko zbiór różnych znaczków. Wśród simowej społeczności są jednak osoby, którym udało się, tak nam się wydaje, ten szyfr rozwiązać.

@notmiikayla jest jedną z tych osób, której udało się jakoby ten kod rozszyfrować. Jeden z szyfrów ma brzmieć: Welcome to Moonwood Mill (Witamy w Moonwood Mill), co może być nazwą nowego otoczenia, które nadejdzie wraz z pakietem rozgrywki. Drugi szyfr ma za to brzmieć następująco: A territory marking log (Kłoda oznaczająca terytorium).

Niektórzy również wskazują na liczbę podaną w tweecie GrimSuruDoi. Niektórzy interpretują to jako datę 24/6 (24 czerwca), kiedy to właśnie ma być następna pełnia księżyca. Co by idealnie pasowało do tematyki wilkołaków, nieprawdaż?

Liczba “246” w tweecie zwiastującym następny pakiet może być nawiązaniem do następnej pełni księżyca, jak i do daty premiery rozszerzenia!

the “246” in the sims 4 game pack hint is possibly both a reference to werewolves (next full moon is June 24) and the release date!

Wielu simomaniaków powiązało również francuskie alpy wraz z legendami, jakoby w latach 1765-1767 miały grasować tam właśnie wilkołaki.

Na chwilę obecną, wszystkie powyżej wymienione tweety to wyłącznie spekulacje na temat nadchodzącego pakietu rozgrywki. Nic nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone przez twórców. Prosimy więc o traktowanie tych informacji z przymrużeniem oka.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
ola
ola
31 maja 2022 01:17

Ale pełnia jest 14 czerwca a nie 24 czerwca. 🙂

Reklama

Artykuły

Reklama