Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Pierwszy zwiastun nowego pakietu rozgrywki?

Reklama

Na profilach dwóch SimGuru (GrimSuruDoi i SimGuruConor) pojawiły się dość specyficzne zdjęcia z, wydaje nam się, hieroglifami.

Jak SimGuruConor opublikował samą notatkę z hieroglifami, tak GrimSuruDoi dodał również opis do zdjęcia, któremu przyjrzeć możecie się poniżej.

Jeśli cytrus jest nieświeży, zjedz inny korzeń.
Los, biada mu!
Alpy, jako przekąska narciarska, napadają le 246.

If citrus stale, eat other root.
Fate, woe be it!
As a ski snacker, Alps raid le 246.

Z powyższych hieroglifów ciężko jest cokolwiek odczytać, bo jest to właściwie tylko zbiór różnych znaczków. Wśród simowej społeczności są jednak osoby, którym udało się, tak nam się wydaje, ten szyfr rozwiązać.

@notmiikayla jest jedną z tych osób, której udało się jakoby ten kod rozszyfrować. Jeden z szyfrów ma brzmieć: Welcome to Moonwood Mill (Witamy w Moonwood Mill), co może być nazwą nowego otoczenia, które nadejdzie wraz z pakietem rozgrywki. Drugi szyfr ma za to brzmieć następująco: A territory marking log (Kłoda oznaczająca terytorium).

Niektórzy również wskazują na liczbę podaną w tweecie GrimSuruDoi. Niektórzy interpretują to jako datę 24/6 (24 czerwca), kiedy to właśnie ma być następna pełnia księżyca. Co by idealnie pasowało do tematyki wilkołaków, nieprawdaż?

Liczba “246” w tweecie zwiastującym następny pakiet może być nawiązaniem do następnej pełni księżyca, jak i do daty premiery rozszerzenia!

the “246” in the sims 4 game pack hint is possibly both a reference to werewolves (next full moon is June 24) and the release date!

Wielu simomaniaków powiązało również francuskie alpy wraz z legendami, jakoby w latach 1765-1767 miały grasować tam właśnie wilkołaki.

Na chwilę obecną, wszystkie powyżej wymienione tweety to wyłącznie spekulacje na temat nadchodzącego pakietu rozgrywki. Nic nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone przez twórców. Prosimy więc o traktowanie tych informacji z przymrużeniem oka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl