The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Odczucia i style życia simów w The Sims 4 Śnieżna eskapada!

Reklama

Do gry zawita dość długo wyczekiwany system, który pogłębi relacje między simami.

Wielu graczy narzekało na to jak płytkie potrafią być relacje simów, bez ingerencji ich wyobraźni. System Odczuć i stylów życia pogłębić ma te relacje poprzez doświadczenie simów i ich stylu bycia. Wsyztsko to ma mocniej wpływać na sima niż dotychczasowe cechy osobowości z trybu Stwórz Sima.

Na chwilę obecną, nie wiadome jest czy zostanie to wprowadzone w The Sims 4 Śnieżna eskapada, czy w aktualizacji przygotowującej grę do dodatku.

Oto co jest napisane w notatce prasowej udostępnionej przez Electronic Arts.

Wraz z The Sims 4 Śnieżna eskapada do gry dojdzie system odczuć i stylów życia simów, który doda im więcej głębi w relacjach i ich osobowości. Po raz pierwszy do gry zawita aż 16 nowych stylów życia które wpłyną na zachowanie simów jak i ich zwyczaje. Będzie to oddziaływać na simów mocniej niż cechy osobowości z trybu Stwórz Sima, ponieważ będą odzwierciedlać one doświadczeia sima. Odczucia prezentują to, jak dwóch simów będzie reagować na daną relację, wynik wspólnych doświadczeń. Wszystko to będzie miało trwały wpływ na relacje simów i na interakcje towarzyskie wśród nich.

Style życia objawiać się będą w odpowiedzi na działania i nawyki twojego Sima, odpowiednio zmieniając jego zachowanie. Wspólne doświadczenia inspirują uczucia i mają trwały wpływ na wzajemne relacje simów, wpływając na ich reakcje społeczne.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl