środa, 18 maja, 2022
The Sims 4DodatekOdczucia i style życia simów w The Sims 4 Śnieżna eskapada!

Odczucia i style życia simów w The Sims 4 Śnieżna eskapada!

Reklama

Do gry zawita dość długo wyczekiwany system, który pogłębi relacje między simami.

Wielu graczy narzekało na to jak płytkie potrafią być relacje simów, bez ingerencji ich wyobraźni. System Odczuć i stylów życia pogłębić ma te relacje poprzez doświadczenie simów i ich stylu bycia. Wsyztsko to ma mocniej wpływać na sima niż dotychczasowe cechy osobowości z trybu Stwórz Sima.

Na chwilę obecną, nie wiadome jest czy zostanie to wprowadzone w The Sims 4 Śnieżna eskapada, czy w aktualizacji przygotowującej grę do dodatku.

Oto co jest napisane w notatce prasowej udostępnionej przez Electronic Arts.

Wraz z The Sims 4 Śnieżna eskapada do gry dojdzie system odczuć i stylów życia simów, który doda im więcej głębi w relacjach i ich osobowości. Po raz pierwszy do gry zawita aż 16 nowych stylów życia które wpłyną na zachowanie simów jak i ich zwyczaje. Będzie to oddziaływać na simów mocniej niż cechy osobowości z trybu Stwórz Sima, ponieważ będą odzwierciedlać one doświadczeia sima. Odczucia prezentują to, jak dwóch simów będzie reagować na daną relację, wynik wspólnych doświadczeń. Wszystko to będzie miało trwały wpływ na relacje simów i na interakcje towarzyskie wśród nich.

Style życia objawiać się będą w odpowiedzi na działania i nawyki twojego Sima, odpowiednio zmieniając jego zachowanie. Wspólne doświadczenia inspirują uczucia i mają trwały wpływ na wzajemne relacje simów, wpływając na ich reakcje społeczne.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama