PRZECIEK: Więcej informacji o najnowszym dodatku!

Znamy nazwę 13. dodatku do The Sims 4!

Aktualizacja 31 stycznia 2023 – co nowego?

Transmisja Behind The Sims na żywo! Lista informacji.

Transmisja na żywo Behind The Sims już niedługo!

Dwie nowe kolekcje nadchodzą!

Odczucia i style życia simów w The Sims 4 Śnieżna eskapada!

Do gry zawita dość długo wyczekiwany system, który pogłębi relacje między simami.

Wielu graczy narzekało na to jak płytkie potrafią być relacje simów, bez ingerencji ich wyobraźni. System Odczuć i stylów życia pogłębić ma te relacje poprzez doświadczenie simów i ich stylu bycia. Wsyztsko to ma mocniej wpływać na sima niż dotychczasowe cechy osobowości z trybu Stwórz Sima.

Na chwilę obecną, nie wiadome jest czy zostanie to wprowadzone w The Sims 4 Śnieżna eskapada, czy w aktualizacji przygotowującej grę do dodatku.

Oto co jest napisane w notatce prasowej udostępnionej przez Electronic Arts.

Wraz z The Sims 4 Śnieżna eskapada do gry dojdzie system odczuć i stylów życia simów, który doda im więcej głębi w relacjach i ich osobowości. Po raz pierwszy do gry zawita aż 16 nowych stylów życia które wpłyną na zachowanie simów jak i ich zwyczaje. Będzie to oddziaływać na simów mocniej niż cechy osobowości z trybu Stwórz Sima, ponieważ będą odzwierciedlać one doświadczeia sima. Odczucia prezentują to, jak dwóch simów będzie reagować na daną relację, wynik wspólnych doświadczeń. Wszystko to będzie miało trwały wpływ na relacje simów i na interakcje towarzyskie wśród nich.

Style życia objawiać się będą w odpowiedzi na działania i nawyki twojego Sima, odpowiednio zmieniając jego zachowanie. Wspólne doświadczenia inspirują uczucia i mają trwały wpływ na wzajemne relacje simów, wpływając na ich reakcje społeczne.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl