niedziela, 29 listopada, 2020
Strona główna O nas Nasz zespół

Nasz zespół

Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony. Jest też w stanie podjąć się roli sprzątacza, jeśli sytuacja tego wymaga. Gdyby praca w SimsWeek była pracą biurową, to on robiłby wszystkim kawę.
Karolina to Pani redaktor naczelna SimsWeeka. Dba ona o większość zamieszczanych na stronie treści. Dobrze włada piórem, ale również całym zespołem. Nawet Tobiasz się jej słucha, a to jest dopiero wyzwanie.
Radek to jeden z bardziej wygadanych i otwartych redaktorów. Razem z Karoliną dbają o jakość zamieszczanych na stronie tekstów. Radek, to ten gość, który zawsze znajdzie temat na który można napisać.
Malwina jest odpowiedzialna za treści o tematyce serii The Sims na urządzenia mobilne. To ona podpowie wam o wydarzeniach w The Sims Mobile, czy poinformuje was o nowej aktualizacji do The Sims FreePlay.
Natalia zajmuje się Instagramem jak i Twitterem. To ona dba o to by nasze posty docierały do obserwatorów social mediów. Wśród redakcji Natalia nazywa siebie Babcią SimsWeek.
Leszek ma wśród redakcji miano "Maskotki SimsWeeka". Mimo zaprzestania publikowania wpisów dla SimsWeek, trudno jest nam się z nim rozstać. Siłą upchnęliśmy go w strój lamorożca, a dzięki niemu został z nami na dłużej!