Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Nadchodzące nowości w Ekspresowej dostawie!

Pastelowa kolekcja i Codzienne szpargały, dwie nowe kolekcje.

Mieszkania w podstawie The Sims 5!

Promocja na wszystkie rozszerzenia do The Sims 4!

Jak dostać The Sims 4 za darmo?

Początki początków…

Ostatnie logo „ForcesSim” – jedyne które się zachowało.

Zanim powstało SimsWeek, Tobiasz prowadził zupełnie inną stronę o identycznej tematyce – ForcesSim.
Strona ta swój początek miała w grudniu 2012 roku. Koniec zaś niedługo po premierze pierwszego dodatku do The Sims 4 - Witaj w pracy.

2012 - 2015

It’s SimsWeek time!

Pierwsze logo SimsWeek

Po namowie osób trzecich Tobiasz postanowił reaktywować swoją działalność w simowej społeczności.

SimsWeek powstało w okolicach 22 czerwca 2015 roku. Początkowo działaliśmy, a raczej Tobiasz działał tylko na Facebooku. Niedługo później zarejestrowana została domena “simsweek.pl”.W okolicach września ruszyła strona internetowa, która z każdym tygodniem przechodziła zmiany – niezdecydowanie Tobiasza.

Na przełomie listopada i grudnia SimsWeek z działalności jednoosobowej przerodziło się w pełną ekipę. Do niej należał m.in. Kaps czy Marcin733. Do wakacji 2016 roku SimsWeek po cichu kroczyło po szczebelkach drabiny simowych społeczności.

2015

Światła, kamera, AKCJA!

Drugie logo SimsWeek

Po pierwszym rozszerzeniu ekipy o nowe osoby, Ci którzy już byli wcześniej postanowili zrezygnować ze swoich funkcji na stronie.Nowe osoby przyniosły ze sobą nowe pomysły – tak powstał nasz kanał na YouTubie, który prowadzili wtedy Ama i Tobiasz.Prowadząc kanał zrezygnowaliśmy z kontynuowania naszej działalności na stronie internetowej i zostaliśmy tylko na Facebooku, który niedługo po tym zaniedbaliśmy.

2016

Może Machinima?

Logo SimsWeek Studio

Po założeniu gamingowego kanału na YouTubie powstał pomysł żeby założyć kanał tylko z machinimami – krótkimi fabularnymi filmami stworzonymi w grze.Jak szybko ten pomysł się zrodził, tak samo szybko zniknął.

2017

Tak nie może być!

Ówczesne logo SimsWeek

Po dłuższym namyśle Tobiasz postanowił wznowić działalność SimsWeeka ponownie! Nowinki znów zaczęły pojawiać się na stronie w miarę regularnie. SimsWeek było już dość wysoko na szczeblach drabiny simowej społeczności (ok. 3000 polubień)

2017

SimsWeek na całym świecie!

Sierpień 2017 roku to zdecydowanie najlepszy czas dla SimsWeeka.

Jako pierwsi, i zresztą jedyni, opublikowaliśmy zwiastun The Sims 4 Psy i koty.

Stało się to przez zupełny przypadek, gdy Tobiasz przygotowywał się do pisania nowinek postanowił zajrzeć na kanał The Sims Polska. W playlistach zauważył jeden prywatny film, z myślą że skopiuje link by od razu po premierze wstawić go na stronę, wszedł w ów film. Film odtworzył się. Tobiasz bezmyślnie pobrał ten film i wrzucił go na Facebooka.

Wystarczyła chwila aby zwiastun ten obiegł całą kulę ziemską. Pisali o SimsWeeku na stronach takich jak SimsVIP, SimsCommunity czy AlalaSims.

Dzięki temu w mgnieniu oka przybyło nam aż 4000 polubień.

Niedługo później dostaliśmy oficjalne wsparcie od Electronic Arts Polska.

Sierpień 2017

#TeamSimsWeek

Logo SimsWeek przed odświeżeniem serii The Sims 4

W I połowie 2018 roku, pod natłokiem wielu spraw, Tobiasz postanowił rozpocząć nabór na redaktora SimsWeeka.

Dzięki temu naborowi powitaliśmy w ekipie Dominikę i Mateusza.

W styczniu 2019 roku do ekipy dołączyli Karolina i Leszek – byli redaktorzy znanego i lubianego SimsTrueLife! Są to jedyni redaktorzy, którzy do dnia dzisiejszego są przy SimsWeek. Co prawda, nie udostępniają już własnych artykułów, ale zawsze można liczyć na ich pomoc we wszelakich kwestiach.

2018 - 2019

Odświeżone Simsy - odświeżony SimsWeek

Logo SimsWeek po odświeżeniu serii. Zawiera zupełnie nowy plumbob oraz nową, niebieską, kolorystykę

Na początku II połowy 2019 roku, Electronic Arts zdecydowało się odświeżyć serię The Sims 4 o zupełnie nową szatę graficzną. To też spowodowało zmianę szaty graficznej strony.

Zmiana szaty graficznej gry rozdzieliła fanów na dwa obozy, na tych którym nowa oprawa graficzna spodobała się oraz na tych, których nowa kolorystyka przyprawia o bóle głowy.

Warto też dodać, że razem z tym odświeżyliśmy nasze poprzednie logo. Można powiedzieć, że wróciliśmy do korzeni!

2019 - 2022

SimsWeek 2.0


Obecny logotyp SimsWeek

W czerwcu 2022 roku, z okazji miesiąca dumy, na SimsWeek powstało zupełnie nowe logo. Tym razem bez plumboba, który towarzyszył nam od 2016 roku. 

Z końcem września 2022 roku, strony została przełączona na stan konwersacji. To właśnie w tym momencie powstało SimsWeek 2.0 - czyli zupełnie nowa, odświeżona wersja strony. Nie jest to oczywiście dopiero 2 wersja strony. Ale poprzednie zawsze miały ze sobą coś spójnego, w przeciwieństwie do tej. 

2022

Co będzie dalej?

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl