Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Nowe zdjęcia i informacje z The Sims 4 Razem raźniej!

Reklama

Czym bliżej do premiery The Sims 4 Razem raźniej, tym SimGuru chętniej dzielą się zdjęciami z dodatku. Tym razem padło na miasto o nazwie San Sequoia i jego dzielnice. Dodatkowo, twórcy odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących nowego otoczenia.

Dzięki udostępnionym zdjęciom przez SimGuruNova możemy lepiej przyjrzeć się nadmorskiej okolicy miasta. Wybrzeża, molo, a nawet kino! Na chwilę obecną nie wiemy czy kino będzie wyłącznie ozdobą, czy faktycznym kinem jako królicza nora.

Twórczyni odpowiedziała również na pytanie dotyczące molo. To z powyższego zdjęcia nie będzie dostępne dla simów, ale w mieście pojawić ma się inne, po którym simowie będą mogli chodzić.

Czy nasi simowie mogą chodzić dokach?

Nie po tych o których mówisz, ale simowie będą mogli chodzić po poniższym nadbrzeżu, które ma bardzo ładny klimat w czasie zachodu słońca.

Kolejną twórczynią, która dołączyła swoje zdjęcia jest SimGuruMorgan. Dzięki niej, możemy bardziej przyjrzeć się szczegółom nadchodzącego otoczenia. Nie zabrakło również widoku na dzielnicę, która wydaje nam się być główną częścią całego miasta.

SimGuruMorgan podzieliła się również cenną informacją. Ta dotyczy wielkości nadchodzącego świata i ilości parcel. Ma być to 12 parcel, po 4 na każde sąsiedztwo. Morgan odpowiadając, rozwinęła też swoją wypowiedź o proces, jaki jest potrzebny do wyboru ilości parcel w danym świecie.

Martwi mnie wielkość tego miasta… Na tych 4 zrzutach ekranu widzę wyłącznie 1 edytowalną parcelę.

12 edytowalnych parcel! Każde z otoczeń będzie miało 4 parcele. Zawsze zastanawiamy się jaka ilośc parcel będzie najlepszą dla danego dodatku, jego wydajności (osoby ze słabszymi komputerami również powinni mieć możliwość zagrania) i potrzeb rozgrywki. To zawsze seria przemyślanych konwersacji i rozmyślań.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl