Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Nowe logo The Sims!

Reklama

Twórcy The Sims zaprezentowali zupełnie nowe logo serii. W artykule zamieszczonym na stronie licenseglobal.com możemy dowiedzieć się nieco więcej o przyszłości “simsów”. To w nim zobaczyć możemy nowy logotyp.

Brandgenuity będzie współpracować z franczyzą „The Sims”, aby rozszerzyć zasięg marki w różnych kategoriach życia, takich jak odzież, akcesoria, współprace, przedmioty kolekcjonerskie, gry i wydawnictwa. 
Wysiłki zwiększą obecność marki zarówno w sieci jak i poza nią, ożywiając simowy wszechświat na wiele nowych sposobów.

W artykule możemy wyczytać również statystyki, jakie The Sims 4 osiągnęło. W tym 70 milionów graczy i 500 milionów pobrań gry.

Na chwilę obecną nie wiemy czy rozszerzony zasięg marki będzie tyczył się również czwartej odsłony gry. A może współpraca z firmą licencyjną ogranicza się tylko do przyszłej generacji? Tego możemy się jedynie domyślać. To samo dotyczy logotypu.

Logo na oficjalnych stronach The Sims zostało takie, jakie dotychczas znaliśmy. Możliwe jest więc, że zaprezentowane logo nie będzie nowym rebrandingiem serii.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl