Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Nowa Kolekcja – The Sims 4 Mali obozowicze już wkrótce!

Reklama

Na oficjalnym profilu The Sims, pojawił się wpis zapowiadający aż dwie nowe Kolekcje do The Sims 4! Jedną z nich jest właśnie Kolekcja The Sims 4 Mali obozowicze. Kolejna, skupiająca się w pełni na trybie Budowania i Kupowania. Rozszerzenie te ma mieć swoją premierę już 26 maja.

O drugiej kolekcji – The Sims 4 Księżycowy szyk – przeczytacie tutaj.

Wzywamy wszystkich nocnych marków! Niezależnie od tego, czy jesteście na mieście, czy zasiedzieliście się na swoim podwórku, spędźcie noc pod gwiazdami z nowymi kolekcjami The Sims 4 Księżycowy szyk czy The Sims 4 Mali obozowicze!

Calling all night owls! Whether out on the townor enjoying time in your backyard spend the night under the stars with the new The Sims 4 #MoonlightChicKit or The Sims 4 #LittleCampersKit!

The Sims 4 Mali obozowicze to szósta kolekcja skupiająca się na Trybie Budowania i Kupowania. Zasmakowaliśmy już przepychu, otoczyliśmy się mnóstwem roślin, odwiedziliśmy wiejską kuchnię i spędziliśmy wolne chwile w marokańskim patio. Teraz czas przyszedł na filmowy wieczór w ogrodzie!

Urządź swoje podwórko na noc dla kreatywnej rodzinnej rozrywki. Z ręcznie wytworzonymi zabawkami, fortami z koców, a nawet z własnoręcznie zrobionym z prześcieradeł ekranem projektora. Twoje dzieciaki mogą spędzić przytulną noc razem ze swoimi przyjaciółmi w The Sims 4 Mali obozowicze Kolekcja!

Build your backyard for a night of creative family fun With DIY toys, blanket-forts, & even an outdoor projector made out of a bedsheet , your kiddos can enjoy a cozy night at home with their friends in the #LitteCampersKit

Dzięki Electronic Arts, udało nam się również dotrzeć do polskiej okładki i oficjalnego opisu nadchodzącej Kolekcji. Zapoznajcie się ze wszystkimi nowościami poniżej!

The Sims™ 4 Mali obozowicze Kolekcja

Podwórkowe akcesoria kempingowe z Kolekcji The Sims™ 4 Mali obozowicze* nie pozwolą Ci pójść spać po dobranocce! Baw się w forcie z koców – w tej Kolekcji znajdziesz to, czego potrzeba, by spędzić z rodziną noc pełną frajdy i kreatywności.

COŚ DLA DZIECI

Niech Twoje dzieciaki zawładną podwórkiem dzięki uroczym mebelkom, akcesoriom do kempingu oraz zabawkom. Twórz dziecięce wspomnienia, piekąc pianki z pluszową Wielką Stopą w blasku girlandy ze światełek.

SPRYT I ZRĘCZNOŚĆ

To nie kartonowe pudło – to samochód! Albo rakieta.
Poczuj estetykę „zrób to sam” dzięki zabawkom, fortom z koców lub plenerowemu ekranowi z prześcieradła oraz innych znalezionych w domu rzeczy.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl