Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Nowa Kolekcja i odnowiony pakiet rozgrywki jeszcze tego lata!

Na profilu The Sims pojawiła się dość duża zapowiedź nowej zawartości, która dojdzie do gry jeszcze tego lata!

Twórcy niedawno ogłosili, że nastąpi aktualizacja jednego z obecnych pakietów rozgrywki. Obecnie głównym punktem na listach twórców jest aktualizacja całej gry tak, aby przynosiła jak najwięcej przyjemności z rozgrywki.

Lato simów jeszcze się nie skończyło!
W rękawie mamy jeszcze JEDNĄ Kolekcję i odświeżony pakiet rozgrywki. Wszystko to przed końcem tego sezonu!

The #SummerofSims isn’t quite over! We’ve got a new Kit & a refreshing Game Pack update before the sun sets on this season!

Na chwilę obecną nie jesteśmy jeszcze pewni jaki pakiet rozgrywki będzie odświeżony. Jednak po tym co twórcy mówią, możemy wnioskować że będzie to pakiet rozgrywki The Sims 4 Dzień w spa.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata The Sims, zalecamy zaobserwowanie nas na naszych Social Mediach oraz zasubskrybowanie naszych powiadomień PUSH.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Z największą ilością głosów
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Monika
Monika
19 sierpnia 2021 08:35

Spa najbardziej popsute bo brak opcji powiedzmy rechabilitacji wakacyjnej – hotele by sie przydały rechabilitacyjne….coś podobnego do hoteli w the sims 3 mogliby by zmienić to spa- marzenie . W sumie przydałoby się odświerzenie spa. Bo w sumie najrzadziej grywalne to spa i batu jest u mnie w grze.

Ostatnio edytowano: 1 rok temu przez Monika

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl

%d bloggers like this: