wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4KolekcjaNowa Kolekcja i odnowiony pakiet rozgrywki jeszcze tego lata!

Nowa Kolekcja i odnowiony pakiet rozgrywki jeszcze tego lata!

Reklama

Na profilu The Sims pojawiła się dość duża zapowiedź nowej zawartości, która dojdzie do gry jeszcze tego lata!

Twórcy niedawno ogłosili, że nastąpi aktualizacja jednego z obecnych pakietów rozgrywki. Obecnie głównym punktem na listach twórców jest aktualizacja całej gry tak, aby przynosiła jak najwięcej przyjemności z rozgrywki.

Lato simów jeszcze się nie skończyło!
W rękawie mamy jeszcze JEDNĄ Kolekcję i odświeżony pakiet rozgrywki. Wszystko to przed końcem tego sezonu!

The #SummerofSims isn’t quite over! We’ve got a new Kit & a refreshing Game Pack update before the sun sets on this season!

Na chwilę obecną nie jesteśmy jeszcze pewni jaki pakiet rozgrywki będzie odświeżony. Jednak po tym co twórcy mówią, możemy wnioskować że będzie to pakiet rozgrywki The Sims 4 Dzień w spa.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata The Sims, zalecamy zaobserwowanie nas na naszych Social Mediach oraz zasubskrybowanie naszych powiadomień PUSH.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Monika
Monika
19 sierpnia 2021 08:35

Spa najbardziej popsute bo brak opcji powiedzmy rechabilitacji wakacyjnej – hotele by sie przydały rechabilitacyjne….coś podobnego do hoteli w the sims 3 mogliby by zmienić to spa- marzenie . W sumie przydałoby się odświerzenie spa. Bo w sumie najrzadziej grywalne to spa i batu jest u mnie w grze.

Ostatnio edytowano: 10 miesięcy temu przez Kajusiamigmig
Reklama

Artykuły

Reklama