wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Niemowlęta uwolnione z kołysek wkrótce w The Sims 4?!

Niemowlęta uwolnione z kołysek wkrótce w The Sims 4?!

Reklama

Poniższy artykuł jest jedynie spekulacją. Nie jest to potwierdzenie od zespołu The Sims.

Ravasheen opublikowała na Twitterze kilka linijek kodu z The Sims 4. A w niej wszystkie obecne grupy wiekowe z gry jak i… Zupełnie nowa grupa wiekowa, niemowlę!

Gra dotychczas traktowała niemowlęta jedynie jako obiekty, nie simów. Kod więc nie zawierał ich zaraz obok innych grup wiekowych takich jak małe dzieci czy emeryci.

Ulepszone niemowlęta są pierwsze na listach ulepszeń które społeczność chce zobaczyć w grze. The Sims 4 miało już dość sporo podobnych ulepszeń. Dla przykładu, małe dzieci, których nie było od początku premiery, a doszły dopiero prawie 3 lata później. Podobna sytuacja również miała miejsce przy aktualizacji z basenami. Na te jednak czekać musieliśmy nie lata, a raptem kilka miesięcy.

Ravasheen – moderka The Sims 4 – wytłumaczyła również niektóre linijki kodu, które mogłyby być nam obce.

Kod “Test_global” używany jest do testowania wieku simów dla interakcji… Nigdy wcześniej nie było tam tagu “niemowlę”. Tak tylko mówię.

Możemy po tym wnioskować, że twórcy planują zaktualizować grupy wiekowe i uwolnić niemowlęta z kołysek.

Drugi moder, Arnie, również potwierdził obecność tego kodu w plikach gry. Możemy więc wykluczyć próbę wywołania niepotrzebnego zamieszania wokół przecieków odnośnie The Sims 4.

Mimo tego, że wygląda to na niejaką zapowiedź ulepszonych niemowląt. Może być to jedynie zbieg okoliczności i pozostałość po testowaniu kodu do The Sims 4 Śnieżna eskapada.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama