Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Niemowlęta uwolnione z kołysek wkrótce w The Sims 4?!

Poniższy artykuł jest jedynie spekulacją. Nie jest to potwierdzenie od zespołu The Sims.

Ravasheen opublikowała na Twitterze kilka linijek kodu z The Sims 4. A w niej wszystkie obecne grupy wiekowe z gry jak i… Zupełnie nowa grupa wiekowa, niemowlę!

Gra dotychczas traktowała niemowlęta jedynie jako obiekty, nie simów. Kod więc nie zawierał ich zaraz obok innych grup wiekowych takich jak małe dzieci czy emeryci.

Ulepszone niemowlęta są pierwsze na listach ulepszeń które społeczność chce zobaczyć w grze. The Sims 4 miało już dość sporo podobnych ulepszeń. Dla przykładu, małe dzieci, których nie było od początku premiery, a doszły dopiero prawie 3 lata później. Podobna sytuacja również miała miejsce przy aktualizacji z basenami. Na te jednak czekać musieliśmy nie lata, a raptem kilka miesięcy.

Ravasheen – moderka The Sims 4 – wytłumaczyła również niektóre linijki kodu, które mogłyby być nam obce.

Kod “Test_global” używany jest do testowania wieku simów dla interakcji… Nigdy wcześniej nie było tam tagu “niemowlę”. Tak tylko mówię.

Możemy po tym wnioskować, że twórcy planują zaktualizować grupy wiekowe i uwolnić niemowlęta z kołysek.

Drugi moder, Arnie, również potwierdził obecność tego kodu w plikach gry. Możemy więc wykluczyć próbę wywołania niepotrzebnego zamieszania wokół przecieków odnośnie The Sims 4.

Mimo tego, że wygląda to na niejaką zapowiedź ulepszonych niemowląt. Może być to jedynie zbieg okoliczności i pozostałość po testowaniu kodu do The Sims 4 Śnieżna eskapada.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl