wtorek, 17 maja, 2022
The Sims 4Następna transmisja Inside Maxis już niedługo!

Następna transmisja Inside Maxis już niedługo!

Reklama

Za pośrednictwem oficjalnego profilu The Sims na Twitterze, SimGuru poinformowali nas o następnej transmisji Inside Maxis. Ta odbędzie się już 26 października o godzinie 20.00 czasu polskiego.

Transmisja skupi się się na wyróżnieniu pewnych twórców, tym razem będą to latynoamerykańscy gracze. Oprócz tego, SimGuru odpowiedzą na ważniejsze z pytań odnośnie gry. Nie zabraknie również miejsca na zapowiedź nadchodzących nowości do The Sims.

Zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach i przygotujcie się na nadchodzącą transmisję Inside Maxis! Dołącz do SimGuruRusskii, SimGuruSalo i SimGuruDuck jak będą prowadzić was przez nadchodzące nowości!

Mark your calendars Simmers and get ready for the upcoming Inside Maxis! Join @SimGuruRusskii, @SimGuruSalo & @SimGuruDuck
as they walk you through what is to come Tune in Oct 26th, at 11 AM PT on http://twitch.tv/thesims to learn more on the latest update The Sims 4!

Dla tych którzy nie wiedzą czym są transmisje Inside Maxis. Są to comiesięczne transmisje na żywo prowadzone na twitchu. SimGuru prowadzą je w celu podzielenia się pewnymi aspektami gry z graczami, przedpremierowo. Od czasu do czasu SimGuru zdarzy się wyjawić nadchodzące rozszerzenia do gry.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama