wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4KolekcjaNadchodzi nowa Kolekcja - The Sims 4 Księżycowy szyk!

Nadchodzi nowa Kolekcja – The Sims 4 Księżycowy szyk!

Reklama

Na oficjalnym profilu The Sims, pojawił się wpis zapowiadający aż dwie nowe Kolekcje do The Sims 4! Jedną z nich jest właśnie Kolekcja The Sims 4 Księżycowy szyk. Ta Kolekcja będzie w pełni poświęcona Trybowi Stwórz Sima, a swoją premierę będzie mieć już 26 maja.

O drugiej kolekcji – The Sims 4 Mali obozowicze – przeczytacie tutaj.

Wzywamy wszystkich nocnych marków! Niezależnie od tego, czy jesteście na mieście, czy zasiedzieliście się na swoim podwórku, spędźcie noc pod gwiazdami z nowymi kolekcjami The Sims 4 Księżycowy szyk czy The Sims 4 Mali obozowicze!

Calling all night owls! Whether out on the townor enjoying time in your backyard spend the night under the stars with the new The Sims 4 #MoonlightChicKit or The Sims 4 #LittleCampersKit!

The Sims 4 Księżycowy szyk, to szósta Kolekcja do gry, która skupia się na Trybie Stwórz Sima. Nasi simowie mogli ubrać się już w kreacje rodem z seulskiego lotniska, bombajskiej kultury czy też przywdziać się w typowo karnawałowe stroje! Tym razem przyszedł czas na ubrania inspirowane paryską twórczynią, Paolą Locatelli.

Zainspirowana paryską twórczynią, Paolą Locatelli, olśniewa wyrafinowanymi zestawami zwiewnych koszul i obcisłymi sukienkami, które pomogą simom znaleźć iskrę. Ta moda jest stworzona po to, aby przetrwać – nawet jeśli romans nie da rady!

Inspired by the Parisian creator, Paola Locatelli, swoon over sophisticated sets flowing shirts & a slinky dress that can help your Sim find that spark with fashions built to last – even if the romance doesn’t – in the #MoonlightChicKit

Dzięki udostępnionym przez Electronic Arts materiałom, udało nam się dotrzeć do polskiej okładki i opisu nadchodzącej Kolekcji. Z nowościami możecie zapoznać się już poniżej!

The Sims™ 4 Księżycowy szyk Kolekcja

Wystrój się na niezapomnianą noc dzięki Kolekcji The Sims™ 4 Księżycowy szyk*, inspirowanej twórczością Paoli Locatelli. Padniesz z wrażenia na widok kolorów, zwiewności i nowoczesności strojów, które sprawią, że Simowie będą błyszczeć na randkach, a może i złamią kilka serc!

PONADCZASOWY ROMANS

Zmysłowe suknie, zwiewne koszule i eleganckie kurtki są zawsze na czasie. Pomóż Simom odnaleźć romantyczność dzięki strojom, które przetrwają zmiany trendów (nawet, jeśli miłość ich nie przetrwa).

NOWOCZESNY STYL RODEM Z PARYŻA

Połącz szorty z trampkami lub podkręć swój wygląd za pomocą jedwabiu i błyskotek. Dzisiejsza moda młodzieżowa czerpie inspirację z klasyki, by tworzyć nowe trendy.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama