Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Nadchodzi aktualizacja pakietu rozgrywki do The Sims 4!

Na dzisiejszej transmisji Inside Maxis, twórcy poinformowali nas o zupełnej nowości nadchodzącej do The Sims 4. Poruszyli oni też ogólny aspekt przyszłości gry.

Jedna z asystentek – Ashaife, poinformowała o nadchodzącej aktualizacji pakietu rozgrywki.

Nasza rozpiska skoncentrowana jest na poprawie obecnej zawartości gry. Bądźcie gotowi na relaksującą odnowę jednego z naszych pakietów rozgrywki.

For now our roadmap continues to be focused on improving content that’s in the game. That said, stay tuned – prepare your Sims for a relaxing refresh of one of our existing Game Packs coming up soon.

Jeśli dobrze zrozumieć można podpowiedź daną przez twórców, odświeżonym pakietem może być The Sims 4 Dzień spa.

Jeśli dobrze pamiętacie, jakiś czas temu twórcy pytali jakie rozszerzenie powinno dostać dodatkową zawartość – wygląda na to, że twórcy już gotowi są na dodanie nowej zawartości do gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl