Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Muzyka z The Sims 5!

Reklama

Projekt Rene, znany też jako The Sims 5, to dopiero co zapowiedziana kolejna odsłona serii The Sims. Niedawno miały miejsce testy narzędzia tworzenia mieszkań i obiektów. Na niekorzyść dla twórców, ta wersja gry pojawiła się w internecie. Już wcześniej mogliśmy zauważyć zdjęcia pochodzące z gry w pełnej jakości.

Bardziej zaawansowani użytkownicy, do których ta wersja trafiła, zagłębili się w kod gry. Tam znaleźli pokazane przez nas wcześniej postacie oraz muzykę. Ta, jak wiemy, gra dość ważną rolę w grach. Przygrywa nam gdy tworzymy sima czy budujemy dom.

TwoSimsLight TV opublikował motyw przewodni The Sims 5. Ten, można posłuchać w serwisie YouTube, lub w poniższym oknie.

W komentarzach pod tym materiałem, wielu graczy wyraziło swoje zadowolenie z nadchodzącej muzyki. Niektórzy mówią, że przypomina im ona, tą, z poprzednich części – The Sims 3 i The Sims 1.

Warto jednak zaznaczyć, że jest to muzyka z bardzo wczesnej wersji gry. Może ona w każdej chwili ulec zmianie. Ostateczna muzyka może znacząco różnić się od powyższej.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl