Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Muzyka z The Sims 5!

Projekt Rene, znany też jako The Sims 5, to dopiero co zapowiedziana kolejna odsłona serii The Sims. Niedawno miały miejsce testy narzędzia tworzenia mieszkań i obiektów. Na niekorzyść dla twórców, ta wersja gry pojawiła się w internecie. Już wcześniej mogliśmy zauważyć zdjęcia pochodzące z gry w pełnej jakości.

Bardziej zaawansowani użytkownicy, do których ta wersja trafiła, zagłębili się w kod gry. Tam znaleźli pokazane przez nas wcześniej postacie oraz muzykę. Ta, jak wiemy, gra dość ważną rolę w grach. Przygrywa nam gdy tworzymy sima czy budujemy dom.

TwoSimsLight TV opublikował motyw przewodni The Sims 5. Ten, można posłuchać w serwisie YouTube, lub w poniższym oknie.

W komentarzach pod tym materiałem, wielu graczy wyraziło swoje zadowolenie z nadchodzącej muzyki. Niektórzy mówią, że przypomina im ona, tą, z poprzednich części – The Sims 3 i The Sims 1.

Warto jednak zaznaczyć, że jest to muzyka z bardzo wczesnej wersji gry. Może ona w każdej chwili ulec zmianie. Ostateczna muzyka może znacząco różnić się od powyższej.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl