Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Muzyka z The Sims 5!

Reklama

Projekt Rene, znany też jako The Sims 5, to dopiero co zapowiedziana kolejna odsłona serii The Sims. Niedawno miały miejsce testy narzędzia tworzenia mieszkań i obiektów. Na niekorzyść dla twórców, ta wersja gry pojawiła się w internecie. Już wcześniej mogliśmy zauważyć zdjęcia pochodzące z gry w pełnej jakości.

Bardziej zaawansowani użytkownicy, do których ta wersja trafiła, zagłębili się w kod gry. Tam znaleźli pokazane przez nas wcześniej postacie oraz muzykę. Ta, jak wiemy, gra dość ważną rolę w grach. Przygrywa nam gdy tworzymy sima czy budujemy dom.

TwoSimsLight TV opublikował motyw przewodni The Sims 5. Ten, można posłuchać w serwisie YouTube, lub w poniższym oknie.

W komentarzach pod tym materiałem, wielu graczy wyraziło swoje zadowolenie z nadchodzącej muzyki. Niektórzy mówią, że przypomina im ona, tą, z poprzednich części – The Sims 3 i The Sims 1.

Warto jednak zaznaczyć, że jest to muzyka z bardzo wczesnej wersji gry. Może ona w każdej chwili ulec zmianie. Ostateczna muzyka może znacząco różnić się od powyższej.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl