Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Nadchodzące nowości w Ekspresowej dostawie!

Pastelowa kolekcja i Codzienne szpargały, dwie nowe kolekcje.

Mieszkania w podstawie The Sims 5!

Promocja na wszystkie rozszerzenia do The Sims 4!

Jak dostać The Sims 4 za darmo?

Malowanie paznokci częścią darmowej aktualizacji!

Malowanie paznokci było na liście zachcianek graczy już od dłuższego czasu. Dotychczas jedynie twórcy modyfikacji zadowalali fanów gry dodając do niej pełen zestaw paznokci w różnych kolorach i o różnych kształtach.

Dzięki przeciekowi o odświeżeniu The Sims 4 Dzień w Spa, mogliśmy zobaczyć zdjęcia na których widnieją simowie z pomalowanymi paznokciami. Twórcy potwierdzili ten fakt w oficjalnym zwiastunie odświeżonego pakietu rozgrywki.

Co prawda, twórcy zaprezentowali tą funkcję w zwiastunie rozszerzenia, ale na późniejszej transmisji na żywo potwierdzili, że będzie to część darmowej aktualizacji gry.

Pomalowane paznokcie w Stwórz Sima

Tryb Stwórz Sima wzbogaci się o dwie nowe podkategorie z kategorii Akcesoria – paznokcie u dłoni oraz paznokcie u stóp. W grze podstawowej mamy do wyboru 4 wzory paznokci u dłoni. Na chwilę obecną nie wiemy jak będzie wyglądało to w drugiej kategorii.

Posiadacze The Sims 4 Dzień w Spa będą posiadać znacznie więcej wzorów do wyboru – dodatkowe 9! Jedne z nich zaprojektowane są przez twórcę modyfikacji, EbonixSims!

Malowanie paznokci w rozgrywce

Posiadacze The Sims 4 Dzień w Spa będą mogli wysłać swoich simów na małe odświeżenie wyglądu paznokci! Od teraz Krzesło do zabiegów ma nową funkcję w postaci przyozdabiana paznokci. Simowie będą mogli wybrać jaki kształt paznokci chcą, ale również ich kolor! Niektóre z kształtów posiadają swoje unikatowe wzory!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl