wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiMalowanie paznokci częścią darmowej aktualizacji!

Malowanie paznokci częścią darmowej aktualizacji!

Reklama

Malowanie paznokci było na liście zachcianek graczy już od dłuższego czasu. Dotychczas jedynie twórcy modyfikacji zadowalali fanów gry dodając do niej pełen zestaw paznokci w różnych kolorach i o różnych kształtach.

Dzięki przeciekowi o odświeżeniu The Sims 4 Dzień w Spa, mogliśmy zobaczyć zdjęcia na których widnieją simowie z pomalowanymi paznokciami. Twórcy potwierdzili ten fakt w oficjalnym zwiastunie odświeżonego pakietu rozgrywki.

Co prawda, twórcy zaprezentowali tą funkcję w zwiastunie rozszerzenia, ale na późniejszej transmisji na żywo potwierdzili, że będzie to część darmowej aktualizacji gry.

Pomalowane paznokcie w Stwórz Sima

Tryb Stwórz Sima wzbogaci się o dwie nowe podkategorie z kategorii Akcesoria – paznokcie u dłoni oraz paznokcie u stóp. W grze podstawowej mamy do wyboru 4 wzory paznokci u dłoni. Na chwilę obecną nie wiemy jak będzie wyglądało to w drugiej kategorii.

Posiadacze The Sims 4 Dzień w Spa będą posiadać znacznie więcej wzorów do wyboru – dodatkowe 9! Jedne z nich zaprojektowane są przez twórcę modyfikacji, EbonixSims!

Malowanie paznokci w rozgrywce

Posiadacze The Sims 4 Dzień w Spa będą mogli wysłać swoich simów na małe odświeżenie wyglądu paznokci! Od teraz Krzesło do zabiegów ma nową funkcję w postaci przyozdabiana paznokci. Simowie będą mogli wybrać jaki kształt paznokci chcą, ale również ich kolor! Niektóre z kształtów posiadają swoje unikatowe wzory!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama