Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Malowanie paznokci częścią darmowej aktualizacji!

Reklama

Malowanie paznokci było na liście zachcianek graczy już od dłuższego czasu. Dotychczas jedynie twórcy modyfikacji zadowalali fanów gry dodając do niej pełen zestaw paznokci w różnych kolorach i o różnych kształtach.

Dzięki przeciekowi o odświeżeniu The Sims 4 Dzień w Spa, mogliśmy zobaczyć zdjęcia na których widnieją simowie z pomalowanymi paznokciami. Twórcy potwierdzili ten fakt w oficjalnym zwiastunie odświeżonego pakietu rozgrywki.

Co prawda, twórcy zaprezentowali tą funkcję w zwiastunie rozszerzenia, ale na późniejszej transmisji na żywo potwierdzili, że będzie to część darmowej aktualizacji gry.

Pomalowane paznokcie w Stwórz Sima

Tryb Stwórz Sima wzbogaci się o dwie nowe podkategorie z kategorii Akcesoria – paznokcie u dłoni oraz paznokcie u stóp. W grze podstawowej mamy do wyboru 4 wzory paznokci u dłoni. Na chwilę obecną nie wiemy jak będzie wyglądało to w drugiej kategorii.

Posiadacze The Sims 4 Dzień w Spa będą posiadać znacznie więcej wzorów do wyboru – dodatkowe 9! Jedne z nich zaprojektowane są przez twórcę modyfikacji, EbonixSims!

Malowanie paznokci w rozgrywce

Posiadacze The Sims 4 Dzień w Spa będą mogli wysłać swoich simów na małe odświeżenie wyglądu paznokci! Od teraz Krzesło do zabiegów ma nową funkcję w postaci przyozdabiana paznokci. Simowie będą mogli wybrać jaki kształt paznokci chcą, ale również ich kolor! Niektóre z kształtów posiadają swoje unikatowe wzory!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl