8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Lista życzeń Wumples oraz Dzień Niepodległości w The Sims Mobile

4 lipca to Dzień Niepodległości dla wszystkich Amerykanów. Z racji tego, że Electronic Arts to amerykański producent serii 
The Sims w mobilnej wersji każdy będzie również mógł obchodzić to święto! Zapoznaj się z ciekawymi patriotycznymi strojami dla Simek i Simów oraz wybuchowymi fajerwerkami. Gracze, którzy kupią wszystkie trzy dodatki, czwarty dostaną za darmo. Będzie on zawierać nowy strój „Americana”, składający się z kowbojek, wiązanego bezrękawnika oraz szortów w gwiazdki.

Dodatkowo 4 lipca ruszy kolejna Lista Życzeń Wumples. Składa się ona z 30 prostych kroków, podzielonych na 4 rozdziały. Niektóre zadania mają limit czasowy, a za inne trzeba zapłacić simoleonami lub energią. Za każdy wypełniony krok gracz otrzymuje 10 simoleonów, a za rozdział – 10 XP. Natomiast za ostatnie zadanie gracze dodatkowo dostają stolik do kawy, sofę i 10 gemów!!!

Listę zadań umieściliśmy poniżej.

Obraz może zawierać: 4 osoby

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Malwina

Malwina

Była redaktorka SimsWeek.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl