Search
Search
Search
Close this search box.

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

Lista życzeń Wumples oraz Dzień Niepodległości w The Sims Mobile

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

4 lipca to Dzień Niepodległości dla wszystkich Amerykanów. Z racji tego, że Electronic Arts to amerykański producent serii 
The Sims w mobilnej wersji każdy będzie również mógł obchodzić to święto! Zapoznaj się z ciekawymi patriotycznymi strojami dla Simek i Simów oraz wybuchowymi fajerwerkami. Gracze, którzy kupią wszystkie trzy dodatki, czwarty dostaną za darmo. Będzie on zawierać nowy strój „Americana”, składający się z kowbojek, wiązanego bezrękawnika oraz szortów w gwiazdki.

Dodatkowo 4 lipca ruszy kolejna Lista Życzeń Wumples. Składa się ona z 30 prostych kroków, podzielonych na 4 rozdziały. Niektóre zadania mają limit czasowy, a za inne trzeba zapłacić simoleonami lub energią. Za każdy wypełniony krok gracz otrzymuje 10 simoleonów, a za rozdział – 10 XP. Natomiast za ostatnie zadanie gracze dodatkowo dostają stolik do kawy, sofę i 10 gemów!!!

Listę zadań umieściliśmy poniżej.

Obraz może zawierać: 4 osoby

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Malwina

Malwina

Była redaktorka SimsWeek.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl