Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Intymna Kolekcja nadciąga do The Sims 4!

Pewien użytkownik serwisu Reddit znalazł ciekawą informację na temat nadchodzącego rozszerzenia do The Sims 4. Mowa tutaj oczywiście o Kolekcji, której zapowiedź dostaliśmy podczas styczniowego harmonogramu.

Nekkokitty200, bo to o tym użytkowniku mowa, natknął się w EA App na materiały promocyjne z nadchodzącej kolekcji. Dzięki zrzutowi ekranu zobaczyć możemy, że nowa Kolekcja będzie skupiała się na bieliźnie naszych simów. Oznacza to kolejne rozszerzenie tego typu skupiające się w 100% na Trybie Stwórz Sima.

Przeciek ten potwierdził też LuddySimmer, który również w kliencie EA App natknął się na nową Kolekcję. Na swoim Twitterze udostępnił znacznie lepsze zrzuty ekranu. A te bardziej nam obrazują nadchodzącą do gry zawartość.

LuddySimmerowi udało się również zrobić zrzut bez logotypu jednej z poprzednik kolekcji. Dzięki temu jeszcze lepiej możemy przyjrzeć się nadchodzącym obiektom.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl