Transmisja na żywo Behind The Sims już niedługo!

Dwie nowe kolekcje nadchodzą!

SPEKULACJE: Aktualizacja z niemowlętami już dzisiaj?

Intymna Kolekcja nadciąga do The Sims 4!

Dodatek i wielka aktualizacja nadchodzą do The Sims 4!

Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Intymna Kolekcja nadciąga do The Sims 4!

Pewien użytkownik serwisu Reddit znalazł ciekawą informację na temat nadchodzącego rozszerzenia do The Sims 4. Mowa tutaj oczywiście o Kolekcji, której zapowiedź dostaliśmy podczas styczniowego harmonogramu.

Nekkokitty200, bo to o tym użytkowniku mowa, natknął się w EA App na materiały promocyjne z nadchodzącej kolekcji. Dzięki zrzutowi ekranu zobaczyć możemy, że nowa Kolekcja będzie skupiała się na bieliźnie naszych simów. Oznacza to kolejne rozszerzenie tego typu skupiające się w 100% na Trybie Stwórz Sima.

Przeciek ten potwierdził też LuddySimmer, który również w kliencie EA App natknął się na nową Kolekcję. Na swoim Twitterze udostępnił znacznie lepsze zrzuty ekranu. A te bardziej nam obrazują nadchodzącą do gry zawartość.

LuddySimmerowi udało się również zrobić zrzut bez logotypu jednej z poprzednik kolekcji. Dzięki temu jeszcze lepiej możemy przyjrzeć się nadchodzącym obiektom.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl