The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Reklama

Na oficjalnym profilu @TheSims na Twitterze pojawiła się właśnie zapowiedź dwóch nadchodzących kolekcji do The Sims 4. Tym razem jedna z nich skupia się na Trybie Stwórz Sima, a druga na budowaniu i kupowaniu. Ich premiera odbędzie się już 1 czerwca!

Odkrywaj niestandardowe style i dostouj je do siebie lub zrealksuj się w pluszowej i przytulnej przestrzeni razem z Kolekcjami The Sims 4 Powrót grunge’u i The Sims 4 Kącik czytelniczy! Dostępne już od 1 czerwca!

The Sims 4 Powrót grunge’u

Kolekcja skupiająca się w pełni na Trybie Stwórz Sima. Jak sama nazwa kolekcji wskazuje, będzie ona mocno nawiązywała do ubrań w stylu grunge.

W oficjalnym blogu thesims.com możemy znaleźć opis, który przybliży nową kolekcję.

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom dzięki nienachalnym, a zarazem odważnym eksperymentom modowym. Wykorzystując znoszone materiały, opcje warstwowego ubioru i śmiałe akcesoria, możesz tworzyć wygodne, ale stylowe alternatywne ubiory. A zarazem wprowadzić nową energię do codziennych stylizacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o starą koszulkę zespołu, czy też luźną bluzę z kapturem i wyblakłe dżinsy z lumpeksu. Możesz dać tym niechlujnym stylizacjom nowe życie dzięki stylom, które pasują do każdej sylwetki.

The Sims 4 Kącik czytelniczy

Z pewnością wielu z was marzyło o tej kolekcji. Skupi się ona w pełni na simach kochających czytać książki. Dzięki niej, w Trybie Kupowania zobaczymy pełno nowych obiektów, idealnych do domowej biblioteczki.

Na oficjalnej stronie thesims.com możemy znaleźć krótki opis, który przybliża nam wygląd obiektów w nadchodzącej kolekcji. Stwórz idealne miejsce, gdzie po długim dniu lub w słoneczny dzień będzie można zwinąć się w kłębek. Otoczeni półkami wypełnionymi literackimi skarbami. W tej Kolekcji znajdziesz wygodne siedziska przy oknach, regały na książki i przytulne sofy z delikatnymi, odprężającymi akcentami. Dzięki temu Twoi Simowie będą mogli dać się porwać fascynującym opowieściom i cieszyć się magią pisanego słowa w ulubionym miejscu w domu.

Aktualizacja: Uzupełniliśmy wpis o okładki (w języku polskim) i nowe zdjęcia!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl