Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

EA Play Pro – uzyskaj więcej!

Reklama

Każdy korzystający z Origina zapewne nie raz natknął się na nazwę EA Play Pro. Niektórzy mogli zagłębić się w temacie, niektórzy zaś mogli ominąć EA Play Pro szerokim łukiem.

Pokażemy wam teraz, dlaczego warto posiadać subskrypcję EA Play Pro i jakie korzyści można z niej uzyskać!

Czym w ogóle jest EA Play Pro?

EA Play Pro to subskrypcja od Electronic Arts, która pozwala uzyskać więcej z ulubionych gier. Więcej nagród, więcej zawartości i nieograniczony dostęp do najpopularniejszych gier od Electronic Arts!

Nagrody

Dzięki EA Play Pro możesz odblokować specjalne wyzwania czy odbierać nagrody w różnych grach. Pozwolą Ci one wyróżnić się z tłumu i wzbogacić rozgrywkę.

The Play List

Dzięki nieograniczonemu dostępowi do wielu tytułów od Electronic Arts, już nigdy nie będziesz narzekał na brak gry do pogrania.

Wersje próbne

Niektóre z gier, na chwilę przed premierą, udostępniają wersję próbną. Ta dostępna jest jedynie dla członków abonamentu, a grać aż 10 godzin! Dostęp do gry przed ogólnoświatową premierą? Czemu nie!

10% zniżki

Zaoszczędź aż 10% na ulubionych pełnych grach, dodatkach, pakietach punktów czy przepustkach sezonowych.

Gry dostępne w EA Play Pro

Gier, w które można zagrać dzięki EA Play Pro jest cała masa. W abonamencie znaleźć można między innymi gry z serii Fifa, Star Wars, Need for speed, Plants vs. Zombies czy nawet Battlefield.

Oprócz gier spod znaku Electronic Arts, dostępna są też gry zupełnie innych twórców. Po pełną listę dostępnych gier zapraszamy na dedykowaną do tego stronę.

Ceny

Miesięczna opłata za EA Play Pro wynosi 59,90 zł, roczna wynosi zaś 419,90 zł. Za zwykłą wersję abonamentu, czyli EA Play zapłacimy miesięcznie 14,99, albo 80 zł za cały rok. Podstawowa wersja ma jednak ograniczony dostęp do najnowszych gier Electronic Arts.

Artykuł ten powstał dzięki EA Creator Network!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

SimsWeek

SimsWeek

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl