Search
Search
Search
Close this search box.

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

Czego możemy spodziewać się w jutrzejszej aktualizacji?

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

To już jutro! Jedna z dłużej wyczekiwanych aktualizacji The Sims 4. Wprowadzi ona ponad 100 nowych karnacji dla naszych simów, suwaki makijażu jak i karnacji.

Oto kilka rzeczy, których spodziewamy się w jutrzejszej aktualizacji:

100 nowych karnacji i suwaki

Tak jak twórcy już zapowiadali, 8 grudnia do The Sims 4 dojść ma aż 100 nowych karnacji dla naszych simów. Te zawierać mają również suwaki, które umożliwią jeszcze większą personalizację naszych simów. Co więcej, karnacje będą dzielić się teraz na 4 kategorie: ciepłe karnacje, neutralne, chłodne odcienie i różne. W skład różnych wchodzić będą nienaturalne kolory skóry – niebieski, zielony i tym podobne.

Suwaki dla makijażu

Zaraz obok mnóstwa nowych karnacji znajdzie się również miejsce dla 4 suwaków do makijażu. Suwak odpowiadający za odcień umożliwi wybranie koloru, a suwak odpowiadający za wartość pozwoli regulować jasność. Trzeci suwak umożliwi dostosowanie przejrzystości, a ostatni – nasycenie odcieni makijażu. Dzięki nim makijaż będzie można dostosować by wyglądał dobrze na każdej możliwej karnacji.

3 poprawione fryzury

Obok wszystkich nowości, pojawić się mają również 3 poprawione fryzury z gry podstawowej. Wśród nich są dwie fryzury dla dzieci – pleciony kucyk z loczkami i bez loczków – oraz krótkie, płaskie cięcie.

Aktualizacja zestawu świątecznego

Tak jak co roku, tak i w tym spodziewamy się aktualizacji The Sims 4 Zestaw świąteczny. Przeważnie aktualizacje tego pakietu pojawiają się właśnie w grudniu.

Spodziewać możemy się również naprawy licznych błędów, które mają miejsce po ostatniej aktualizacji.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl