wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Czego możemy spodziewać się w jutrzejszej aktualizacji?

Czego możemy spodziewać się w jutrzejszej aktualizacji?

Reklama

To już jutro! Jedna z dłużej wyczekiwanych aktualizacji The Sims 4. Wprowadzi ona ponad 100 nowych karnacji dla naszych simów, suwaki makijażu jak i karnacji.

Oto kilka rzeczy, których spodziewamy się w jutrzejszej aktualizacji:

100 nowych karnacji i suwaki

Tak jak twórcy już zapowiadali, 8 grudnia do The Sims 4 dojść ma aż 100 nowych karnacji dla naszych simów. Te zawierać mają również suwaki, które umożliwią jeszcze większą personalizację naszych simów. Co więcej, karnacje będą dzielić się teraz na 4 kategorie: ciepłe karnacje, neutralne, chłodne odcienie i różne. W skład różnych wchodzić będą nienaturalne kolory skóry – niebieski, zielony i tym podobne.

Suwaki dla makijażu

Zaraz obok mnóstwa nowych karnacji znajdzie się również miejsce dla 4 suwaków do makijażu. Suwak odpowiadający za odcień umożliwi wybranie koloru, a suwak odpowiadający za wartość pozwoli regulować jasność. Trzeci suwak umożliwi dostosowanie przejrzystości, a ostatni – nasycenie odcieni makijażu. Dzięki nim makijaż będzie można dostosować by wyglądał dobrze na każdej możliwej karnacji.

3 poprawione fryzury

Obok wszystkich nowości, pojawić się mają również 3 poprawione fryzury z gry podstawowej. Wśród nich są dwie fryzury dla dzieci – pleciony kucyk z loczkami i bez loczków – oraz krótkie, płaskie cięcie.

Aktualizacja zestawu świątecznego

Tak jak co roku, tak i w tym spodziewamy się aktualizacji The Sims 4 Zestaw świąteczny. Przeważnie aktualizacje tego pakietu pojawiają się właśnie w grudniu.

Spodziewać możemy się również naprawy licznych błędów, które mają miejsce po ostatniej aktualizacji.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama