8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Czego możemy spodziewać się w jutrzejszej aktualizacji?

To już jutro! Jedna z dłużej wyczekiwanych aktualizacji The Sims 4. Wprowadzi ona ponad 100 nowych karnacji dla naszych simów, suwaki makijażu jak i karnacji.

Oto kilka rzeczy, których spodziewamy się w jutrzejszej aktualizacji:

100 nowych karnacji i suwaki

Tak jak twórcy już zapowiadali, 8 grudnia do The Sims 4 dojść ma aż 100 nowych karnacji dla naszych simów. Te zawierać mają również suwaki, które umożliwią jeszcze większą personalizację naszych simów. Co więcej, karnacje będą dzielić się teraz na 4 kategorie: ciepłe karnacje, neutralne, chłodne odcienie i różne. W skład różnych wchodzić będą nienaturalne kolory skóry – niebieski, zielony i tym podobne.

Suwaki dla makijażu

Zaraz obok mnóstwa nowych karnacji znajdzie się również miejsce dla 4 suwaków do makijażu. Suwak odpowiadający za odcień umożliwi wybranie koloru, a suwak odpowiadający za wartość pozwoli regulować jasność. Trzeci suwak umożliwi dostosowanie przejrzystości, a ostatni – nasycenie odcieni makijażu. Dzięki nim makijaż będzie można dostosować by wyglądał dobrze na każdej możliwej karnacji.

3 poprawione fryzury

Obok wszystkich nowości, pojawić się mają również 3 poprawione fryzury z gry podstawowej. Wśród nich są dwie fryzury dla dzieci – pleciony kucyk z loczkami i bez loczków – oraz krótkie, płaskie cięcie.

Aktualizacja zestawu świątecznego

Tak jak co roku, tak i w tym spodziewamy się aktualizacji The Sims 4 Zestaw świąteczny. Przeważnie aktualizacje tego pakietu pojawiają się właśnie w grudniu.

Spodziewać możemy się również naprawy licznych błędów, które mają miejsce po ostatniej aktualizacji.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl