Reklama

To już jutro! Jedna z dłużej wyczekiwanych aktualizacji The Sims 4. Wprowadzi ona ponad 100 nowych karnacji dla naszych simów, suwaki makijażu jak i karnacji.

Oto kilka rzeczy, których spodziewamy się w jutrzejszej aktualizacji:

100 nowych karnacji i suwaki

Tak jak twórcy już zapowiadali, 8 grudnia do The Sims 4 dojść ma aż 100 nowych karnacji dla naszych simów. Te zawierać mają również suwaki, które umożliwią jeszcze większą personalizację naszych simów. Co więcej, karnacje będą dzielić się teraz na 4 kategorie: ciepłe karnacje, neutralne, chłodne odcienie i różne. W skład różnych wchodzić będą nienaturalne kolory skóry – niebieski, zielony i tym podobne.

Suwaki dla makijażu

Zaraz obok mnóstwa nowych karnacji znajdzie się również miejsce dla 4 suwaków do makijażu. Suwak odpowiadający za odcień umożliwi wybranie koloru, a suwak odpowiadający za wartość pozwoli regulować jasność. Trzeci suwak umożliwi dostosowanie przejrzystości, a ostatni – nasycenie odcieni makijażu. Dzięki nim makijaż będzie można dostosować by wyglądał dobrze na każdej możliwej karnacji.

3 poprawione fryzury

Obok wszystkich nowości, pojawić się mają również 3 poprawione fryzury z gry podstawowej. Wśród nich są dwie fryzury dla dzieci – pleciony kucyk z loczkami i bez loczków – oraz krótkie, płaskie cięcie.

Aktualizacja zestawu świątecznego

Tak jak co roku, tak i w tym spodziewamy się aktualizacji The Sims 4 Zestaw świąteczny. Przeważnie aktualizacje tego pakietu pojawiają się właśnie w grudniu.

Spodziewać możemy się również naprawy licznych błędów, które mają miejsce po ostatniej aktualizacji.

Reklama
Poprzedni artykuł11 dodatek do The Sims 4 już za rogiem?!
Następny artykułSlidery odcieni skóry oraz makijażu – Nowy film na Twitterze
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze