The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Co nowego w The Sims 4? Marcowa aktualizacja!

Reklama

Dzisiejsza aktualizacja przyniosła do gry coś, czego gracze wyczekiwali z niecierpliwością już od dawna! Piętrowe łóżka! Oprócz nich, pojawiło się kilka nowych wariantów obecnych już plakatów i obrazów. A w Trybie Stwórz Sima, twórcy poprawili dwie fryzury!

Oprócz tego pojawiło się kilka poprawek błędów, oraz poprawiony system niektórych cech osobowości.

Tryb Stwórz Sima

Wszystkie fryzury są dla grup wiekowych od Małego dziecka do Seniora.

Tryb Budowania

Łóżka piętrowe

Piętrowe łóżka dla simów dostępne są w sumie 4 wersjach, z czego 2 wersje są z górną jak i dolną pryczą, a 2 pozostałe tylko z górną.

W miejsce dolnej pryczy można postawić każde dowolne pojedyncze łóżko.

Jeżeli chcemy, żeby pod łóżkiem znajdowało się coś innego, może to być jakiś obiekt, który zajmuje jedynie jedną kratkę. W dodatku, aby móc wstawić cokolwiek innego niż łóżko, należy wpisać kod bb.moveobjects on.

Wszystkie łóżka dodatkowo otrzymały nową opcję Odpręż się. Wszystkim graczom poprzednich części jest ona zapewne dobrze znana. Od teraz i w The Sims 4 simowie leżąc na łóżku mogą oglądać telewizję.

Nowe warianty plakatów i obrazów

Od teraz, niektóre z obrazów i plakatów z gry podstawowej dostały nowe warianty, które przedstawiają simów o ciemniejszych karnacjach.

Na powyższym zdjęciu nie ma przedstawionych wszystkich nowych wariantów obrazów i plakatów.

Ulepszony system cech

Jeśli chodzi o rozgrywkę, ulepszyliśmy część cech osobowości z gry podstawowej, żeby miały większe znaczenie w grze. Chodziło o to, żeby poszczególne cechy zostały zmienione w zauważalny sposób, dzięki czemu Simomaniacy będą mogli je rozpoznawać za sprawą bardziej oczywistych komunikatów wizualnych i unikalnych zachowań.

Ulepszone cechy to: Mól książkowy, Wesoły, Niezdarny, Geniusz, Ponury, Żarłok, Dobry, Głupek, Nie cierpi dzieci, Gorąca głowa, Zazdrosny, Wredny, Schludny, Nieangażujący się, Perfekcjonista. Wprowadziliśmy też pewne zmiany reakcji w przypadku cech Niechlujny i Ambitny. Sądzimy, że ten zbiór obejmuje proporcjonalną liczbę pozytywnych i negatywnych cech. Ale zaraz… to jeszcze nie wszystko! Zmodyfikowaliśmy także codzienne czynności, takie jak branie prysznica czy jedzenie posiłków, skracając czas ich wykonywania. Mamy nadzieję, że zmiany Wam się spodobają, i nie możemy się doczekać, aż podzielicie się z nami swoimi wrażeniami.

Naprawione błędy

The Sims 4

 • Małe dzieci będą teraz jadły przygotowane przez Simów posiłki. Kiedy byliśmy dziećmi, mama powtarzała mi i mojemu rodzeństwu, że „to nie jest restauracja, będziecie jedli to, co dla Was ugotuję”, tak że tak… Moja siostra nieraz musiała ślęczeć nad stołem, dopóki nie zjadła wszystkich warzyw… Jej największym koszmarem był szpinak. Założę się, że moja mama chętnie skorzystałaby z takiej poprawki… oj tak!
 • Czy Wasi Simowie rozlewają wodę, którą piją, tworząc kałuże? Pozaklejaliśmy wszelkie nieszczelności srebrną taśmą, więc to nie powinno się już zdarzać.
 • Automatyczne zaspokajanie potrzeby higieny nie będzie już dodawało picia do kolejki interakcji. Okej.
 • Seniorzy, dorośli, młodzi dorośli i nastoletni Simowie mogą teraz bawić się lalkami z małymi dziećmi. Przeurocze. ^_^
 • Elementy Stwórz Sima związane z 21 urodzinami – puTop_EF28TankScallop i puBottom_EF28JeansCuffed – są teraz prawidłowo wyświetlane ze specjalną ikoną urodzinową oraz opisem.
 • Jak zawsze wraz z zespołem odpowiedzialnym za lokalizację oszlifowaliśmy i poprawiliśmy w grze część tekstów z różnych pakietów oraz wcześniejszych aktualizacji. #fabuloso

Witaj w Pracy

 • Simowie naukowcy mogą teraz ukończyć zadanie Transformuj trochę trawy.

Psy i koty

 • Kocięta będą teraz się starzeć po otrzymaniu przysmaków o działaniu postarzającym. Dlaczego chcecie, żeby Wasze kocięta dorosły? Aaa, kotki dwa, takie małe, takie małe obydwa… Aaa, kotki dwa, już nie małe, już nie małe obydwa…
 • Odchody zwierzaków można teraz wykorzystywać jako nawóz. To oznacza, że nie będą wiecznie przechowywane w wyposażeniu, zostaną użyte ponownie… tak, jak należy.

Cztery pory roku

 • Słyszeliście takie powiedzenie, że coś jest „równie bezsensowne co oranie morza”? Co? Tylko w Wenezueli tak się mówi? A kojarzycie gosposie, które wycierały kałuże, moknąc na deszczu? To już należy do przeszłości… bardzo niedalekiej… tak.
 • Mamy wspaniałe wieści dla miłośników morsowania! Tradycja „Nur morsa” jest teraz dostępna.

Zostań gwiazdą

 • Supergwiazdy nie będą już reagować z obrzydzeniem na innych Simów – zwłaszcza w czasie ich ślubów… Serio? To naprawdę miało miejsce? <łapie za naszyjnik z pereł> Reagowanie z obrzydzeniem ograniczymy do tych gwiazd, które nie są sławne, a pojawiają się na parceli – to się nazywa idealnie wyważona rozgrywka.

Życie eko

 • Naprawiliśmy błąd związany z fermami owadów, które były oznaczane jako gotowe do zebrania, chociaż wcale tak nie było. Wstrzymajcie koniki (polne), drogie owady!
 • Co? Wertykalne ogrody ewoluują! Naprawiliśmy błąd, który polegał na tym, że wertykalne ogrody nie ewoluowały, kiedy były gotowe do ewolucji i kiedy ich plony były gotowe do zebrania.
 • Tablica głosowań społeczności została znaleziona i przywrócona do trybu budowania! Niestety kawiarnie, restauracje i kliniki weterynaryjne będą musiały jeszcze poczekać na swoje tablice do następnej aktualizacji.
 • Żyjesz sobie radośnie bez przyłącza, a tu nagle potrzebna jest armatura? Zaraz, co? Nie musisz mówić nic więcej… Jedzenie płatków czy jogurtu i picie mleka, soku albo wody nie będzie już wymagało armatury. Zaraz, dlaczego mleko – czy inne płatki – miałyby wymagać armatury? Czy w grze jest jakiś płatkowy system kanalizacyjny, o którym nie wiem? Czy rury nie byłyby wypełnione rozmiękłymi płatkami? Potrzebuję odpowiedzi!
 • Najlepszym miejscem do przechowywania mąki ze świerszczy jest lodówka! Teraz mąka będzie zawsze gotowa do użycia i wyjątkowo świeża (a może i chrupiąca?). Umożliwiliśmy także przechowywanie nuggetsów z żuka, nuggetsów z żuka bombardiera i robalowej wyżerki. Buen provecho!

Być rodzicem

 • Drodzy Simowie, czy Wasze nastoletnie dzieci były niegrzeczne? Daliście im szlaban, a one i tak dokazują? Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że po otrzymaniu szlabanu na telefon nastoletni Simowie próbowali wykonywać interakcje w sposób niezauważony. Moi rodzice nie siali aż takiego terroru, ale może to działa…

Wyprawa na Batuu

 • Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że mieszkający na Batuu kosmici nie wyglądali tak, jak powinni. Ta poprawka nie działa jednak wstecz, będzie więc widoczna w nowych zapisanych grach.

Włóczkowe historie

 • Simowie mogą wrócić do dziergania, kiedy ktoś im przerwie.
 • Koszyk włóczki dla początkujących znajduje się teraz pod właściwą kategorią obiektów rozwijających umiejętności w wyposażeniu Simów.

Wielkie porządki

 • Postanowiliśmy trochę zapanować nad jakże uroczymi, ale brudnymi królikami z kurzu – nie będą się już pojawiały tak często. Zmodyfikowaliśmy też zachowanie kurzu, który nie powinien gromadzić się z taką intensywnością. Jakie Waszym zdaniem jest najlepsze imię dla królika z kurzu? Mój typ to Furthur! (Włoscy Simomaniacy… mam nadzieję, że wiecie, o czym mówię).

Wszystkie teksty na niebieskim tle pochodzą ze strony ea.com!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]