Search
Search
Search
Close this search box.

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

Co można sprzedawać na Plopsy?

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Plopsy – pojawiający się w The Sims 4 Włóczkowe historie internetowy serwis w świecie simowym, który może być odpowiednikiem naszego Etsy – międzynarodowej platformy służącej do sprzedaży i zakupu rękodzieła różnej maści. W trakcie wczorajszej transmisji na żywo twórcy pokazali nieco możliwości nowego serwisu. Jak do tej pory wiadomo, że przedmioty, które chcemy sprzedać muszą:

‣ być wytworzone przez naszego Sima,

‣ móc być schowane do wyposażenia Sima,

‣ mieć znacznik jakości (na przykład wspaniały lub kiepski przedmiot). Oprócz tego wiemy, że sprzedawane przedmioty NIE MOGĄ być jedzeniem.

Przedmioty, które możemy sprzedać to obrazy, przedmioty wytworzone z drewna, bukiety kwiatów, rzeczy wyszyte przez simów, świeczki, mikstury i wiele, wiele więcej! Otworzycie swój własny sklep na Plopsy? Premiera The Sims 4 Włóczkowe historie odbędzie się już 28 lipca 2020 roku!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Karolina

Karolina

Była redaktorka Sims Week.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl