Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Co można sprzedawać na Plopsy?

Reklama

Plopsy – pojawiający się w The Sims 4 Włóczkowe historie internetowy serwis w świecie simowym, który może być odpowiednikiem naszego Etsy – międzynarodowej platformy służącej do sprzedaży i zakupu rękodzieła różnej maści. W trakcie wczorajszej transmisji na żywo twórcy pokazali nieco możliwości nowego serwisu. Jak do tej pory wiadomo, że przedmioty, które chcemy sprzedać muszą:

‣ być wytworzone przez naszego Sima,

‣ móc być schowane do wyposażenia Sima,

‣ mieć znacznik jakości (na przykład wspaniały lub kiepski przedmiot). Oprócz tego wiemy, że sprzedawane przedmioty NIE MOGĄ być jedzeniem.

Przedmioty, które możemy sprzedać to obrazy, przedmioty wytworzone z drewna, bukiety kwiatów, rzeczy wyszyte przez simów, świeczki, mikstury i wiele, wiele więcej! Otworzycie swój własny sklep na Plopsy? Premiera The Sims 4 Włóczkowe historie odbędzie się już 28 lipca 2020 roku!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Karolina

Karolina

Była redaktorka Sims Week.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl