8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Co można sprzedawać na Plopsy?

Plopsy – pojawiający się w The Sims 4 Włóczkowe historie internetowy serwis w świecie simowym, który może być odpowiednikiem naszego Etsy – międzynarodowej platformy służącej do sprzedaży i zakupu rękodzieła różnej maści. W trakcie wczorajszej transmisji na żywo twórcy pokazali nieco możliwości nowego serwisu. Jak do tej pory wiadomo, że przedmioty, które chcemy sprzedać muszą:

‣ być wytworzone przez naszego Sima,

‣ móc być schowane do wyposażenia Sima,

‣ mieć znacznik jakości (na przykład wspaniały lub kiepski przedmiot). Oprócz tego wiemy, że sprzedawane przedmioty NIE MOGĄ być jedzeniem.

Przedmioty, które możemy sprzedać to obrazy, przedmioty wytworzone z drewna, bukiety kwiatów, rzeczy wyszyte przez simów, świeczki, mikstury i wiele, wiele więcej! Otworzycie swój własny sklep na Plopsy? Premiera The Sims 4 Włóczkowe historie odbędzie się już 28 lipca 2020 roku!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Karolina

Karolina

Była redaktorka Sims Week.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl