Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

BLOG: THE SIMS™ 4 ZJAWISKA PARANORMALNE AKCESORIA OBJAWI SIĘ JUŻ WKRÓTCE!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Uważajcie, Simomaniacy, coś nowego materializuje się przed Waszymi oczami: The Sims 4™ Zjawiska paranormalne Akcesoria* w sprzedaży 26 stycznia 2021!

Witaj w nowym domu swojego Sima! Jasne, w ogłoszeniu było napisane „nawiedzony”, ale każdy wie, że to tylko mit. Czemu ktokolwiek miałby w to uwierzyć?

A jednak nocą… cóż. Światła migoczą nad głową Twojego Sima, rzucając cienie pod jego nogami. W drugim pokoju zatrzaskują się drzwi, chociaż w domu nie ma nikogo innego. I co to był za odgłos? Skąd dochodzi? Zaczyna się robić dziwnie.

Okej, może i istnieją pogłoski, które okazują się prawdziwe. Te upiorne widma wprowadziły się jako pierwsze i nie pozwolą nikomu o tym zapomnieć.

Tajemnicze runy i gliniane dłonie pojawiają się bez zapowiedzi, a podwórko zarasta bluszczem. Uświęcona świeca, którą Twój Sim zapala, by zapewnić sobie ochronę, gaśnie i zostaje po niej tylko cienka strużka dymu. No i nikt nie wie, skąd się wzięła ta straszna lalka. W domu robi się coraz dziwniej, a Simowie dostają gęsiej skórki i rozbiegają się w przerażeniu.

Na szczęście Twój Sim nie musi zmagać się z tym samotnie! Może liczyć na pomoc przyjaciela: Claude’a Renégo Duplantiera Guidry’ego (Ducha). To nieco flirciarskie widmo może zdradzić Ci sekret świętego spokoju. Pod jego opieką dowiesz się, jak zadowolić widma, które nie pozwalają się wyspać.

Niektóre z nich są radosne, inne złośliwe, ale jest też kilka zwyczajnie wrednych. Jeśli pozostawią po sobie przeklęte przedmioty, musisz po nich posprzątać i je usunąć. Wręczaj widmom prezenty lub podejmuj próby kontaktu z nimi, aby je zadowolić. Jeśli Ci się uda, Simowie mogą otrzymać prezent, gdy widmo rozpłynie się w powietrzu. W innym wypadku należy skorzystać ze stołu do seansów spirytystycznych.

Seanse pozwalają na nawiązanie kontaktu z zaświatami. Przeprowadź seans spirytystyczny, aby wyczuć nastrój widm, nawiązać kontakt ze zmarłymi lub odprawić upiorny rytuał. Simowie mogą przywoływać Guidry’ego, aby uzyskać dodatkowe wsparcie, lub Kościldę, kościaną pokojówkę, jeśli potrzebują pomocy w sprzątaniu! W ten sposób Sim rozwija zdolności parapsychiczne. (Uważaj tylko, żeby nie dopadły Cię Twoje własne upiory.)

Gdy Sim przezwycięży strach, przywróci w domu równowagę i opanuje umiejętności parapsychiczne, otrzyma od Ducha Guidry’ego prestiżową licencję badacza zjawisk paranormalnych. Mówiąc wprost, Twój Sim może zostać łowcą duchów. Nie, duchowym detektywem. Pogromcą duchów…? Nie boisz się żadnych duchów, co nie? Podejmuj się zleceń jako niezależny badacz zjawisk paranormalnych, by pomóc innym Simom doświadczającym nadnaturalnych zdarzeń i przy okazji zarobić nieco simoleonów!

Kup The Sims™ 4 Zjawiska paranormalne Akcesoria* w Origin (wersja na komputery Mac i PC) lub na Steamie albo w wersji na Xbox One i PlayStation®4 26 stycznia 2021. Rozpocznij upiornie spektakularną przygodę!

Wymieniaj się historiami o duchach z innymi graczami na forach The Sims. Obserwuj nas na Twitterze i Instagramie, polub nas na Facebooku i zasubskrybuj nasz kanał na YouTube. Możesz również subskrybować biuletyn The Sims™ 4, aby otrzymywać wszystkie wiadomości, kiedy tylko zostaną ogłoszone.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI. SPRAWDŹ MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE TEGO PAKIETU W WERSJI NA PC.

Tekst pochodzi ze strony thesims.com!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl