poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiBlog: OBIERZ KURS NA PAKIET ROZGRYWKI THE SIMS™ 4 STAR WARS™: WYPRAWA...

Blog: OBIERZ KURS NA PAKIET ROZGRYWKI THE SIMS™ 4 STAR WARS™: WYPRAWA NA BATUU

Reklama

W odległej galaktyce, w głębi Zewnętrznych Rubieży, na wirującej pod trzema słońcami planecie Batuu rozgrywa się walka odważnego Ruchu Oporu z nikczemnym Najwyższym Porządkiem. Efektem tego sporu jest chaos, na którym zyskać próbują chuligańscy Łajdacy. To, jak sprawy się potoczą, zależy od Twoich Simów w The Sims™ 4 Star Wars™: Wyprawa na Batuu Pakiet rozgrywki*, w sprzedaży od 8 września!

Przeżywaj przygody na krańcu galaktyki

Od chwili, gdy Simowie dotrą na Batuu, będą otoczeni widokami, dźwiękami i zapachami ze świata Star Wars™. Majestatyczne, skamieniałe drzewa górują nad zabudowaniami, a statki szybują po niebie przy akompaniamencie wyjących silników. Stacja Czarna Iglica tętni życiem, a miejscowi obcy i zapracowane droidy zajmują się swoimi sprawami. Sprzedawcy podają głodnym Niktom i Rodianom Fried Endorian Tip-Yipy. Zaciekawieni Abednedoanie, Mirialanie i Twi’lekowie przeglądają towar w sklepie z antykami Dok-Ondara. Simowie mogą rozpoznać pewien owiany złą sławą statek – Sokół Millennium™ – i mieć nadzieję, że umkną uwadze patrolujących szturmowców. Jednak gdy już tu przybędą, nie będą chcieli wracać.

Zdobywaj reputację

Wyraźnie widać napięcie pomiędzy frakcjami na Batuu. Szturmowcy patrolują ulice w poszukiwaniu dowodów na ukrytą obecność Ruchu Oporu, a buntownicy opracowują tajne plany w swoim sekretnym bunkrze. Nawet przemytnikom udaje się prowadzić opłacalne biznesy – pozostają oni neutralni, by móc czerpać korzyści zarówno ze strony Ruchu Oporu, jak i Najwyższego Porządku. A po której ze stron opowie się Twój Sim?

Odpowiedzialny za muzykę w kantynie Ogi DJ R-3X podzieli się z Tobą informacjami o różnych frakcjach. Początkowe misje nie będą trudne – Twój Sim będzie musiał przeszukiwać skrzynie zaopatrzeniowe lub śledzić plotki o obecności Ruchu Oporu. Po ukończeniu misji Twój Sim będzie zdobywał nagrody oraz punkty reputacji powiązanej z nim frakcji. Zwiększaj reputację swojego Sima, awansując od stronnika lub zwolennika do sierżanta Ruchu Oporu lub Najwyższego Porządku. Jeżeli galaktyczne kredyty są większą motywacją dla Twojego Sima niż ideały, Łajdakom zawsze przyda się ktoś do pomocy – to czysty biznes.

Wraz z reputacją Twojego Sima zmienia się sposób, w jaki reagują na niego miejscowi. Sim, który cieszy się dużym poważaniem wśród członków Najwyższego Porządku, może napotkać na trudności podczas rozmowy ze zwolennikami Ruchu Oporu. Wypełniając kolejne misje, Twój Sim poznaje nowe kontakty we frakcji. W zależności od wyborów, które podejmie, może spotkać dowodzącą misją Vi Moradi, ćwiczącą z mieczem świetlnym Rey, wściekającego się Kylo Rena lub oszukującego w sabacca Hondo Ohnakę.

Zdobywaj artefakty i skarby

Bez mieczy świetlnych i droidów to nie byłoby Star Wars™. Na terenie Batuu możesz znaleźć części do swoich mieczy świetlnych! Udaj się do warsztatu Saviego, by zaopatrzyć się w rękojeści oraz kryształy Kyber. Możesz także zdobywać rzadkie części jako nagrody za ukończone misje. Wypróbuj różne kryształy, aż znajdziesz ten właściwy. A gdy już Ci się to uda, rozpocznij trening! Ćwiczenia z mieczem świetlnym oraz pojedynki z innymi Simami polepszają sprawność fizyczną.

Chcesz mieć przyjaciela na Batuu? Dlaczego więc nie zaprzyjaźnisz się z droidem?! Zbieraj metalowy złom na znajdujących się na terenie Batuu stertach złomu. Zdobądź wystarczającą liczbę galaktycznych kredytów, by kupić droida w składzie droidów, gdzie znajdziesz astromechaniczne modele R i BB. Kiedy Twój Sim dostosuje już swojego droida, nadaj mu nazwę i zobacz, jak działa! Jego nowy kumpel będzie za nim podążać na terenie Batuu. Droidy przydają się także podczas misji. Mogą używać skanerów lub impulsów elektrycznych do pomocy Simom w przeszukiwaniu skrzyń, włamywaniu się do paneli sterowania czy odwracaniu uwagi członków wrogich frakcji. To  droidy, których Ci potrzeba!

Zabierz coś do domu

Twój Sim nie wróci z Batuu z pustymi rękami. Ciesz się inspirowanymi światem Star Wars™ aktualizacjami dekoracji, wystroju domu a nawet przepisów. Twoi Simowie nie muszą na zawsze porzucać świata Star Wars™ – mogą oni udekorować swój dom przywiezionymi z Batuu antykami bądź wystylizować go tak, aby przypominał stację Czarna Iglica. Zaproś sąsiadów na partyjkę sabacca lub pojedynek na miecze świetlne, kiedy tylko zechcesz.

Wszystkie droidy zamówione na Batuu również wracają do świata Simów! Może i nie będą one razić prądem kogo popadnie w Wierzbowej Zatoczce, za to Simowie mogą budować z nimi relacje lub świetnie się bawić, sterując nimi za pomocą czytnika danych!

The Sims 4 Star Wars™: Wyprawa na Batuu Pakiet rozgrywki w sprzedaży od północy Twojego czasu lokalnego 8 września 2020 r. w wersji na Maca i PC oraz od godz. 10 czasu pacyficznego na Steam oraz Xbox One i PlayStation®4.

Jaką historię Star Wars™ stworzą Twoi Simowie? Dziel się radością z innymi graczami na forach The Sims. Obserwuj nas na TwitterzeInstagramie i TikToku, polub nas na Facebooku i zasubskrybuj nasz kanał na YouTube. Możesz również subskrybować biuletyn The Sims™ 4, aby otrzymywać wszystkie wiadomości, kiedy tylko zostaną ogłoszone.

Reklama
Radek
Były redaktor SimsWeek.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama