poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4Blog: Lista problemów (10 marca 2021r.)

Blog: Lista problemów (10 marca 2021r.)

Reklama

Electronic Arts udostępniło obiecaną wcześniej listę problemów nad których rozwiązaniami obecnie pracują.

Cześć, Simomaniacy!

Witajcie w pierwszej publikacji listy problemów, w której podzielimy się z Wami najważniejszymi, zgłoszonymi przez społeczność sprawami, które badamy i mamy nadzieję naprawić w nadchodzącej aktualizacji. 

Problemy zostały zgłoszone przez graczy pomagających nam w regularnym poprawianiu wrażeń z gry. 

Pamiętajcie, że niektóre zagadnienia mogą być problematyczne i wymagać z naszej strony dłuższego dochodzenia, dlatego fakt, że coś aktywnie sprawdzamy, nie gwarantuje, że poprawka będzie dostępna już w nadchodzącej aktualizacji. 

Pamiętajcie też, że jest to lista wyłącznie najważniejszych problemów. Pracujemy nad wieloma innymi zgłaszanymi przez graczy zagadnieniami, których tu nie wymieniamy,.

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych problemów, które obecnie badamy: 


Dziękujemy Wam za cenną pomoc i cierpliwość! W dalszym ciągu informujcie nas o wszystkich napotykanych problemach w serwisie Answers HQ. Będziemy dążyć do poprawy przejrzystości, by wspólnie z Wami uczynić tę grę najlepszą, jaka może być. Radosnego Simowania!

Post pochodzi ze strony EA.com!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
MigMig
MigMig
11 marca 2021 04:16

Mogliby w końcu naprawić kariere wolnego strzelca…. i mają coś z dodatkami przez star wars dodatki po nim instalują się osobno nie w the sims 4

Reklama

Artykuły

Reklama