poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4DodatekAnaliza zwiastuna rozgrywki - Wszystko co wiemy o The Sims 4 Wiejska...

Analiza zwiastuna rozgrywki – Wszystko co wiemy o The Sims 4 Wiejska sielanka!

Reklama

3 tygodnie temu światło dzienne ujrzał oficjalny zwiastun nowego rozszerzenia. Wczoraj, dzięki ukazaniu aspektów rozgrywki, dowiedzieliśmy się dokładniej, czego doświadczymy grając w Henford-on-Bagley!

Henford-on-Bagley to nowa okolica, w której odkryjemy aspekty życia na wsi. Będzie ona podzielona na 3 dzielnice.

FINCHWICK

To historyczna część miasta, w której odbywają się różne festiwale i konkursy z nagrodami. Znajdziemy tam również sklep, rynek, pub i sklep ogrodniczy rodziny Zadek. To właśnie w tej części miasta poznamy najświeższe plotki o mieszkańcach.

OLD NEW HENFORD

Czyli najbardziej wiejska część otoczenia. Niegdyś cała ta dzielnica należała do jednej rodziny! Choć obecnie ich tereny nie są tak rozległe, posiadłość na wzgórzu Starego Młynu nadal jest w ich posiadaniu. Poza jej granicami, znajdziemy tutaj wiele zagospodarowanych pagórków, rzekę, a nawet wspólny ogród! Mieszkający tu simowie spędzają czas na hodowli m.in. lam i krów, uprawie wielu roślin oraz łowienie ryb.

The Bramblewood

To porośniętą drzewami i szczególnie górzystą częścią miasta. Fani dzikiej natury będą się czuli wyśmienicie mijając króliki, lisy i dzikie ptaki podczas grzybobrania. To w tej dzielnicy odnajdziemy wyspę Volpe wypełnioną ruinami, które wbrew pozorom są najlepszym miejscem, jakie zakochani mogą odwiedzić.

Parcele będą miały różnego rodzaju wyzwania, które już omówiliśmy w tym wpisie.

W tym otoczeniu nie zabraknie doznań! Simowie będą mogli wyszywać najróżniejsze rzeczy – nawet te ze zdjęcia! Nie można zapomnieć jednak o opiekowaniu się zwierzętami i doglądaniem plonów. Po ciężkim dniu pracy na gospodarstwie przyda przyda odrobina relaksu nad jeziorem, które najprawdopodobniej będzie można tworzyć dzięki nowemu narzędziu manipulacji terenu służącego do tworzenia właśnie jezior! Dzieje się tu naprawdę dużo, jak na tak z pozoru spokojne miasteczko!

Uroków życia w Henford-on-Bagley będziecie mogli doświadczyć już 22. lipca, a jeśli chcecie jeszcze więcej możliwości na poprowadzenie rozgrywki – każdy, kto kupi dodatek przed 2. września otrzyma ekskluzywną zawartość. 

Twórcy planują jeszcze transmisję na żywo o nowym rozszerzeniu, który odbędzie się 8. lipca o godzinie 20. 

Reklama
Szymon
Szymon jest nowym redaktorem Sims Week. Nie są dla niego straszne dłuższe artykuły czy przeróżne spekulacje. Podejmie się każdego zadania, nawet tego najtrudniejszego.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama