Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Aktualizacja The Sims 4! (27.04.2021)

Reklama

Do The Sims 4 zawitała nowa aktualizacja, która naprawiła błędy z listy problemów, oraz dodała dwie zupełnie nowe fryzury. W aktualizacji znalazło się również miejsce na kilka innych poprawek, które opisaliśmy dokładnie poniżej.

Do gry doszły dwie fryzury, które nie są przerobionymi fryzurami już w grze istniejącymi. Na nowy wygląd niektórych z obecnych fryzur trzeba jeszcze trochę poczekać.

Pssst! Obydwie fryzury dostępne są dla każdej płci i grupy wiekowej!

Zmianie uległ interfejs służący do wybrania Zapisu gry w którym chce się grać. Jest on teraz w formie listy, a nie jak poprzednio w formie kafelków.

Poprawki błędów

The Sims 4

 • Naprawiliśmy problem związany z wyskakującymi okienkami podglądu w Galerii. Obiekty z trybu budowania powinny teraz pojawiać się prawidłowo, w panelu „Pokaż wykorzystywane obiekty”. Liczy się dokładność… w tym przypadku.
 • Wprowadziliśmy kilka zmian w opisach związanych ze szkołą i karierą, aby były bardziej zrozumiałe i spójne dla Simomaniaków.
 • Książka cradleObject_GENBook jest teraz niewidoczna dla Simomaniaków. Nie miała być widoczna… to nie była ładna książka. Nie lubiliśmy tego!
 • Niektóre opcje debugowania w menu kołowym z Dodatków Uniwersytet i Śnieżna eskapada zostały przetłumaczone. Nie tłumaczyliśmy tych rzeczy… cóż, praktycznie od zawsze, ponieważ to DEBUG i można było się do nich dostać tylko za pomocą specjalnego kodu. Ale zaczęliśmy się tym zajmować. Dziękujemy Wam za zgłoszenia i cierpliwość!
 • Okazało się, że Simowie zaczynali czuć się niekomfortowo podczas zbierania wody… Nie do końca rozumiemy dlaczego, więc postanowiliśmy sprawić, żeby już się tak nie czuli. Uważam, że należy im pozwolić czuć się tak, jak chcą.
 • Simowie-duchy będą się teraz pojawiać w trybie Stwórz Sima jako duchy. Były momenty wątpliwości, ale nie – to są duchy i mają wyglądać jak duchy. To było w jakimś filmie… duchy… maszyna, taniec… NIEWAŻNE.
 • Jak zawsze wraz z zespołem odpowiedzialnym za lokalizację oszlifowaliśmy i poprawiliśmy w grze część tekstów z różnych pakietów oraz wcześniejszych aktualizacji. #getit

Spotkajmy się

 • Panel grup towarzyskich nie będzie się już otwierać w niewłaściwej zakładce. Która to była zakładka? Teraz już będę wiedzieć.

Miejskie życie

 • Simowie niejedzący mięsa nie będą już przez pomyłkę wyjadać niewegetariańskich resztek z lodówki. To nie jest zabawne!
 • Naprawiliśmy błąd, wskutek którego keyboard „CyfroMEGA” nie wydawał dźwięków po wybraniu autoodtwarzania.

Psy i koty

 • Wiecie co, myślę, że przedstawiciele każdego gatunku – wszyscy – mają prawo do bycia kochanymi. Musieliśmy jednak naprawić błąd, przez który samice kotów dostawały rui, mimo że były wysterylizowane. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że moje urocze wysterylizowane kotki odnajdą kiedyś miłość.

Cztery pory roku

 • Ach, deszcz – bardzo poetycki fenomen przyrody. Siedzisz wygodnie z kocykiem i filiżanką kawy, obserwując świat przy akompaniamencie melodyjnego stukania kropli deszczu o ziemię… zaraz… czy to jakiś Sim właśnie bierze prysznic na zewnątrz? W rzeczy samej! Mycie się w deszczu jest możliwe przy niewielkich opadach.
  • Naprawiliśmy mycie się w deszczu także dla Simomaniaków, którzy mają zainstalowane Życie eko – niech korzystają ze wszystkich dostępnych zasobów!
  • Wszystkie mydła są biodegradowalne – obiecujemy!
 • Kolacja z rybą będzie się liczyć do wykonania wydarzeń świątecznych „Wystawny posiłek”.

Śnieżna eskapada

 • Element trybu Stwórz Sima yfBody_EP10CoatDenim nie będzie już powodował problemów z butami do kolan. Te buty zostały stworzone do chodzenia, ale sukienka też musi wyglądać olśniewająco. To tylko moja opinia.
 • Dzieci nie będą już otrzymywać odczucia „Niepobłogosławiony”, jeśli zostaną wcześniej pobłogosławione na Festiwalu Młodości. Dzieci powinny otrzymywać odczucie „Niepobłogosławiony” tylko, jeśli zapytają Yamachana o polowanie na pustkostworki oraz nie otrzymają błogosławieństwa młodości od dorosłego Sima. #blogoslawienstwo
 • Entuzjaści sportów ekstremalnych będą teraz mogli wykonywać zjazdy o dużej intensywności na nartach lub snowboardzie na średnich albo eksperckich trasach. Powodzenia!
 • Przepisy z tego Dodatku będą się teraz pojawiać po odblokowaniu umiejętności wykwintnego gotowania. Chodzi tu konkretnie o poziomy 3 i 5. Mniam!
 • Simowie nie będą już zastygać podczas wykonywania interakcji z komputerem na górze Komorebi, a zwłaszcza w 2-4-2 Wakabamori. Wydaje mi się, że coś takiego było w jakimś filmie… ale… o wiele gorzej się skończyło.

Uniwersytet

 • Naprawiliśmy błąd, który powodował, że ikona cechy „Mentalny macher” wyświetlała się jako ikona zastępcza. Czy aby na pewno?
 • Rozwijanie kariery prawniczej będzie teraz powodować prawidłowe odblokowanie awansów. Oby tak dalej!

Życie eko

 • Naprawiliśmy błąd, który powodował, że dla nastrójnika cechy „Mentalny macher” wyświetlała się nieprawidłowa ikona.
 • Cechy występujące dotąd tylko w Życie eko Dodatek zostały dodane do wyborów w ramach klubów u Simomaniaków z zainstalowanym Spotkajmy się.
 • Zbieranie nuggetsów z żuka będzie teraz możliwe tylko wtedy, gdy żuki będą gotowe.

Ucieczka w Plener

 • Hot-dogi i hot-dogi wegetariańskie znów będzie można upiec przy ognisku.

Wampiry

 • Czy Twój Sim-wampir nie ma dosyć picia w kółko tej samej, nudnej plazmy? Czy pije ją tak długo, aż nie jest w stanie określić, czy to jeszcze plazma? Ych, dość restrykcyjna dieta, nieprawdaż? Jak ja to rozumiem… .. Wampirzy Simowie będą teraz mogli odżywiać się w sposób bardziej zróżnicowany, jeść ryby, żaby i… no tak… zwykłą plazmę, gdy pozostawi się ich samych sobie.

Kompaktowe wnętrza

 • Malutkie domy nie będą się już w magiczny sposób same sprzątać oraz nie będą z nich znikać króliki z kurzu (u Simomaniaków posiadających Wielkie porządki Kolekcja), gdy Sim wybierze się w podróż lub ponownie załadujesz grę. Marzę o tym, by mój dom sam się sprzątał w tak magiczny sposób.

Włóczkowe historie

 • Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że nie pojawiał się zegar odliczający czas do wygaśnięcia przedmiotów wystawionych na Plopsy.

Zjawiska paranormalne

 • U Simomaniaków posiadających Wielkie porządki Kolekcja na parcelach z nawiedzonymi domami mieszkalnymi pojawią się teraz króliki z kurzu oraz diabełki. Królik z kurzu robi „buuuuuuuuu”.

Wielkie porządki

 • Twoi Simowie mieli dzisiaj dużo pracy. Wiesz, co zrobili w zamian? Poodkurzali parcelę. Naprawdę dokładnie. A co z gotowaniem? Poodkurzali parcelę. A tamto zlecenie? Poodkurzali parcelę. Nie zrobili pompek? Poodkurzali parcelę. Co z czytaniem? Poodkurzali parcelę. Przyjrzenie się temu błędowi? Na to znaleźliśmy chwilę. Położenie kresu temu błędowi? Nastąpiło wraz z publikacją tej aktualizacji. Simowie nie będą już w losowy sposób porzucać zaplanowanych zadań i brać się za odkurzanie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl