Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Akcesoria The Sims 4 Pokój Dzieciaków do odebrania zupełnie ZA DARMO dla członków EA Play!

Posiadasz subskrypcję EA Play, i nie posiadasz jeszcze pakietu akcesoriów The Sims 4 Pokój Dzieciaków? Świetnie się składa, ponieważ już teraz możesz zgarnąć ten pakiet zupełnie za darmo!

AKTUALIZACJA:
Pakiet akcesoriów zawarty jest w subskrypcji EA Play Pro, nie w standardowej wersji EA Play. Wersja Pro kosztuje 59,90 zł miesięcznie.

Subskrypcja EA Play polega na comiesięcznej, lub rocznej, opłacie. Dzięki niej nie musimy kupować wybranych gier Electronic Arts i możemy grać w nie dowoli. Subskrybenci posiadają również ekskluzywne zniżki na niektóre z gier.

Oferta dzięki której możemy odebrać pakiet akcesoriów zupełnie za darmo zaczęła się 17 sierpnia, a skończy się 14 września! Dla subskrybentów EA Play na Playstation, promocja rozpocznie się 20 sierpnia, a zakończy również 14 września.

Sul Sul Simomaniacy z EA Play! Zabłyśnijcie kreatywnością z świetnymi przedmiotami do dziecięcego pokoju dzięki The Sims 4 Pokój Dzieciaków, teraz dostępny dla członków EA Play. Możecie odebrać ten pakiet między 17 sierpnia, a 14 września. (Dla graczy na Playstation, oferta dostępna będzie od 20 sierpnia.

Sul Sul EA Play Simmers! Spark the imagination of Sims with fun items to personalize kids’ bedrooms in #TheSims4 Kids Room Stuff Pack, now available to EA Play members! You can claim in-game between Aug. 17 to Sept. 14! (Note: For PlayStation, it will become available Aug. 20!)

Subskrypcja EA Play kosztuje 14,99 zł miesięcznie zarówno na Origin jak i Steam. Warto jednak zaznaczyć, że osoby subskrybujące Xbox Game Pass, mają również dostęp do subskrypcji EA Play, która jest już zawarta w subskrypcji Microsoftu.

Xbox Game Pass dostępny jest już od 4 złotych. A co za tym idzie, subskrybując Xbox Game Pass na miesiąc, możecie odebrać pakiet akcesoriów za jedyne 4 zł.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl