Search
Search
Search
Close this search box.

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

11 dodatek do The Sims 4 już za rogiem?!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Rok 2020 jeszcze się nie zakończył, a zespół The Sims wciąż nas zaskakuje! 11. dodatek do The Sims 4 już za niedługo!

W serwisie LinkedIn firma Electronic Arts opublikowała nową ofertę pracy dla Edytora Głosu.

Studio Maxis i Electronic Arts szukają Edytora Głosu, który dołączy do zespołu Audio i pomoże powołać do życia nadchodzący dodatek do The Sims 4!

The Maxis Studio of Electronic Arts is looking for a Voice Editor to join the Audio team and help us ship an upcoming expansion pack for The Sims 4.

Powyższa część ogłoszenia wyraźnie mówi, że EA szuka Edytora Głosu do pracy nad nadchodzącym dodatkiem do gry. Funkcja, którą zajmuje się to stanowisko, to jeden z ostatnich procesów tworzenia dodatków do gry. Podobne sytuacje do tej miały miejsce już wcześniej. W czerwcu tego roku premierę miał dodatek The Sims 4 Życie eko. A wcześniej w lutym, Electronic Arts opublikowało podobną ofertę. Kolejnym potwierdzeniem może być The Sims 4 Uniwersytet, który premierę miał w październiku 2019 roku. Wtedy podoba oferta pracy pojawiła się w lipcu.

Co prawda, Electronic Arts nie potwierdziło jeszcze daty premiery 11. dodatku. Mimo to, możemy wnioskować, że dodatek pojawi się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl