Reklama

Rok 2020 jeszcze się nie zakończył, a zespół The Sims wciąż nas zaskakuje! 11. dodatek do The Sims 4 już za niedługo!

W serwisie LinkedIn firma Electronic Arts opublikowała nową ofertę pracy dla Edytora Głosu.

Studio Maxis i Electronic Arts szukają Edytora Głosu, który dołączy do zespołu Audio i pomoże powołać do życia nadchodzący dodatek do The Sims 4!

The Maxis Studio of Electronic Arts is looking for a Voice Editor to join the Audio team and help us ship an upcoming expansion pack for The Sims 4.

Powyższa część ogłoszenia wyraźnie mówi, że EA szuka Edytora Głosu do pracy nad nadchodzącym dodatkiem do gry. Funkcja, którą zajmuje się to stanowisko, to jeden z ostatnich procesów tworzenia dodatków do gry. Podobne sytuacje do tej miały miejsce już wcześniej. W czerwcu tego roku premierę miał dodatek The Sims 4 Życie eko. A wcześniej w lutym, Electronic Arts opublikowało podobną ofertę. Kolejnym potwierdzeniem może być The Sims 4 Uniwersytet, który premierę miał w październiku 2019 roku. Wtedy podoba oferta pracy pojawiła się w lipcu.

Co prawda, Electronic Arts nie potwierdziło jeszcze daty premiery 11. dodatku. Mimo to, możemy wnioskować, że dodatek pojawi się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku!

Reklama
Poprzedni artykułZgarnij The Sims 4 Śnieżna eskapada! Rozdanie.
Następny artykułCzego możemy spodziewać się w jutrzejszej aktualizacji?
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze